Strandberg odświeża swój bestsellerowy model Boden

Strandberg odświeża swój bestsellerowy model Boden

1 października 2021, 11:00
Producent: Strandberg

Nowe kombinacje drewien, świeże wykończenia oraz dużo innych nowości - wszystko to w ramach serii NX Cocept, opierającej się na flagowym modelu Strandberga, tj. Boden. 

 

 

Seria Strandberg NX Concept to linia instrumentów, bazujących na popularnym Bodenie, jednak mocno zmodernizowana, wykorzystująca wszelkie nowinki dostępne w świecie gitarowym. Już na pierwszy rzut oka widać nowy sposób łączenia szyjki z korpusem oraz zmodernizowane wcięcie pod rękę. 

 

[img:2]

 

Ze względu na dostępność surowców w modelach Original NX oraz Prog NX korpus wykonany będzie z drewna safarasowego zamiast standardowego wyboru jakim był jesion bagienny. Hebanowe podstrunnice zastąpione został materiałem kompozytowym Richlite

 

[img:3]

 

Z kolei w modelu Classic NX podstrunnice wykonane z drewna Pau Ferro zastąpi bardziej popularny palisanderFusion NX dostępny będzie natomiast z klonowym topem, zdobionym ozdobnym fornirem. Jeśli chodzi o wersje kolorystyczne to wersje 7-strunowe dostępne będą w odcieniach Charcoal Black, Earth GreenTwilight PurpleGlacier Blue a 8-strunowa Earth. W przypadku Fusion NX mamy do wyboru odzienie Amber Yellow lub Bonfire Red

 

[img:4]

 

Instrumenty doczekały się również nowego osprzętu Rev 7 z narzędziami, mocowanymi magnetycznie. Jeśli chodzi o wybór "silników", model Classic NX napędza zestaw Suhr Thornbucker & Suhr V60LP, podczas gdy Metal NX wyposażony został w duet  Suhr Aldrich zamiast Fishman Fluence. Tuningu doczekał się również gig bag Venture, który zyskał na wodoodporności oraz pojemności. 

 

[img:5]

 
Elektryczne Gitary

Gitara

Fuzz alert - nadchodzi BOSS FZ-1W Fuzz!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz