Pearl Jam w pudełku od Funny Little Boxes

Pearl Jam w pudełku od Funny Little Boxes

7 października 2021, 11:00
Producent: Funny Little Boxes

"Ten" od Pearl Jam to z pewnością jeden z najbardziej legendarnych albumów lat 90-tych. Płyta ta wyznaczyła również pewne standardy odnośnie brzmienia gitar, które było replikowanie przez inne kapele. Teraz, dzięki 1991 od Funny Little Boxes, sound ten jest wprost na wyciągnięcie ręki. 

 

 

Funny Little Boxes 1991 to przester w kostce wzorowany na brzmieniu gitar z "Ten" Pearl Jam. Standardowo by zbliżyć się w podobne rejony stylistyczne trzeba było użyć przynajmniej dwóch drive'ów, jeden "Screamerowy" skoncentrowany na środkowym paśmie, drugi "Klonowy", a wszystko to wpięte w przód wzmacniacza o charakterystyce Marshalla. Model 1991 ułatwia nam mocno życie, gdyż na dzień dobry daje nam do dyspozycji dwustopniowy przester, który w znaczący sposób ułatwia nam podróż tonalną w stronę Seattle.

 

[img:1]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Darmowa wtyczka dla gitarzystów od Google
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz