Wygraj mikrofon Shure w konkursie na 30-lecie firmy Polsound

Wygraj mikrofon Shure w konkursie na 30-lecie firmy Polsound

30 września 2021, 11:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Jednak nie liczby, lecz suma doświadczeń ludzi tworzących tę firmę jest jej największą wartością.

Firma Polsound obchodzi właśnie 30 lat swojego bardzo aktywnego istnienia na polskim rynku muzycznym. To nie tylko firma handlowa reprezentująca najlepsze marki światowego przemysłu pro audio. To także, a może przede wszystkim ludzie, którzy wnieśli ogromny wkład w to czym dzisiaj jest nowoczesna polska scena muzyczna, teatralna i studyjna.

 

Nasze korzenie tkwią głęboko w tradycji i historii polskiej sceny muzycznej. Większość z nas to muzycy, którzy doskonale rozumieją potrzeby innych muzyków. Mówimy tym samym językiem. Podchodzimy z pasją do zagadnień związanych z dźwiękiem, bo potrafimy cieszyć się muzyką i radością jaką niesie ludziom.

 

Wygraj unikatowy mikrofon na 30 lecie obchodów firmy

Każdy mikrofon posiada wygrawerowane logo Polsound, unikatowy numer (od 1 do 30 – symbolizujące ilość lat działalności firmy), dedykowaną obwolutę oraz certyfikat autentyczności. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania i ułożyć krótki wierszyk/rymowankę, a następnie umieścić całość jako komentarz pod postem na Facebooku.


  • Jak początkowo nazywała się firma Polsound?
  • Jakie marki w dystrybucji posiada firma Polsound?
  • Ułóż wierszyk/rymowankę z haslem "Gdy liczy się dźwięk!" oraz nazwą "Polsound" i napisz go w komentarzu pod postem konkursowym wraz z odpowiedziami na pytania!

 

[img:1]

 
Dynamiczne Mikrofony

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Subwoofer Kali Audio WS-12 w Hemp Studio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz