IPORT Connect Pro - Akcesoria do iPada na potrzeby instalacji AV

IPORT Connect Pro - Akcesoria do iPada na potrzeby instalacji AV

1 października 2021, 10:00
Producent: IPORT
Dystrybucja: ESS Audio

Wielokrotnie nagradzany producent produktów do przechowywania, ładowania i ochrony tabletów dedykowanych do użytku w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych, ogłasza wprowadzenie na rynek nowego IPORT CONNECT PRO.

Jest to całkowicie przeprojektowany system do przechowywania, ładowania i ochrony iPada. Ten bezpośredni zamiennik IPORT LAUNCH składa się z już znanych elementów: BaseStation, WallStation i Case (teraz z opcjonalną aktualizacją CONNECT PoE+). Usprawnienia w ładowaniu oraz unikalna modułowa konstrukcja zapewniają potężną i bardziej elastyczną możliwość ładowania, która obsługuje wszystkie modele iPada, w tym iPada Pro.

 

[img:1]

 

Jesteśmy niesamowicie dumni, że możemy przedstawić CONNECT PRO naszym klientom, dealerom i przedstawicielom, którzy korzystają codziennie z produktów IPORT. O ile iPad był kiedyś unikalnym, osobistym urządzeniem, o tyle teraz widzimy, jak został zaadoptowany jako urządzenie dedykowane do automatyki domowej i jak bardzo IPORT przyczynił się do tego, że to doświadczenie stało się bezproblemowe i zaawansowane.

Mike Sonntag - Senior Vice President IPORT

 

Całkowicie nowy interfejs CONNECT obejmuje również opcjonalne ładowanie PoE za pomocą IPORT CONNECT PoE+ Upgrade. Ten opcjonalny moduł podłącza się bezpośrednio do każdego IPORT CONNECT PRO BaseStation lub WallStation, konwertując zasilanie za pomocą pojedynczego kabla Cat 5. CONNECT PoE+ Upgrade zapewnia większą elastyczność w instalacji i ładowaniu iPadów dedykowanych do użytku domowego lub w zastosowaniach korporacyjnych.

 

[img:2]

 

Nowy IPORT CONNECT PRO zawiera wszystkie elementy i funkcje znane z IPORT LAUNCH, plus nową platformę elektryczną, która jest w 100% przeprojektowana od podstaw, umożliwiając obsługę zarówno urządzeń ze złączem Lightning, takich jak iPad, jak i urządzeń ze złączem USB-C, takich jak iPad Pro. Nowa platforma to seria interfejsów z głębokimi technologiami bazowymi, które wspierają następną generację bezprzewodowego ładowania urządzeń z podstawą dla różnych możliwości przepustowości danych w przyszłości. Jesteśmy podekscytowani tą następną generacją produktów i mamy nadzieję, że nadal będą inspirować ludzi do interakcji z technologią w ich domach i firmach w unikalny i zaskakujący sposób.

Derick Dahl - dyrektor ds. rozwoju produktów w IPORT

 

[img:3]

 

O IPORT

W 2004 r. zespół Sonance dostrzegł możliwość zintegrowania ulubionych produktów Apple w prosty sposób z naszym codziennym życiem i uruchomił linię produktów IPORT. Począwszy od pierwszej na świecie stacji dokującej do iPoda, a później dodając uchwyty do iPada i iPoda touch, zdaliśmy sobie sprawę, że IPORT może pomóc użytkownikom końcowym w przekształceniu tabletu w proste i funkcjonalne narzędzie biznesowe lub kontroler domowy.

Obecnie popularność w branży stale rośnie, ponieważ IPORT na nowo definiuje, gdzie i jak można używać tabletów w domach i aplikacjach komercyjnych. Od rezydencji, pokoi hotelowych, biur korporacyjnych, jachtów i pojazdów flotowych, produkty IPORT rozwiązują prawdziwe problemy i zwiększają użyteczność tabletów w biznesie i w domu każdego dnia.

 

[img:4]

 
Inne akcesoria Instalacje - akcesoria Multimedia

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa
Hala sportowa OSiR - Strzegom nową realizacją ESS Audio
Więcej wiadomości