Gitarowe transfery - Herman Li w PRS?

Gitarowe transfery - Herman Li w PRS?

5 października 2021, 11:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Czasem media społecznościowe to skarb! Herman Li niedawno pochwalił się prototypem sygnowanej gitary ze stajni PRS. Gitara wyróżnia się ciekawą kolorystyką oraz... ibanezowskim mostkiem! 

 

[img:1]

 

PRS zbuduje wszystko i to każdemu - nawet jeśli niektóre "transfery" gitarowych tuzów wydawały się kiedyś nierealne. Bo kto by przypuszczał, że twarz Strata jaką przez lata był John Mayer wyląduje w stajni Paula Reeda Smitha?! Teraz przyszła kolej na twarz metalowego shredu jaką bez wątpienia jest Herman Li, muzyk Dragon Force, przez lata utożsamiany z pewną znaną, japońską firmą, produkującą superstraty do gitarowych akrobacji. 

 

[img:2]

 

Z materiałów, które ujawnił Herman wynika jasno, że jego PRS-owa perełka pełnymi garściami czerpie z japońskiego pierwowzoru, o czym świadczy układ przetworników, kształt korpusu oraz przeszczepiony wręcz nisko profilowy mostek. Instrument ten z pewnością wyróżnia się bardzo ciekawym wykończeniem, który dopełniają stylizowane osłony na przetworniki. Będziemy śledzić temat! 

 

[img:3]

 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Darmowa wtyczka dla gitarzystów od Google
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz