Nowa promocja od Zildjian Polska

Nowa promocja od Zildjian Polska

26 października 2021, 10:00
Producent: Zildjian

Już teraz można otrzymać profesjonalny monitor douszny ZILDJIAN zupełnie za darmo. Co trzeba zrobić? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

 

[img:1]

 

Monitory douszne Zildjian zapewniają wysoką jakość w wielu sytuacjach, zarówno na scenie, w studio jak i salce ćwiczeniowej. Są one wyposażone w podwójny sterownik dynamiczny, który zapewnia płynne pasmo przenoszenia. W słuchawkach znajdziemy miękkie silikonowe wkładki douszne SpinFit, które zapewniają zwiększoną izolację hałasu dzięki ergonomicznemu kształtowi, zapewniając lepszą jakość dźwięku i długotrwały komfort.

Do słuchawek zostało dołączone kilka akcesoriów, który w znaczącym stopniu poprawiają komfort użytkowania. Oprócz okrągłego etui na słuchawki w skład zestawu wchodzi również adapter 1/4 oraz mini szczoteczka do czyszczenia. Wszystko po to, aby korzystanie ze sprzętu było jak najbardziej komfortowe i bezpieczne.

 

 

Żeby otrzymać monitory należy kupić pojedynczy talerz ZILDJIAN lub Hi-Hat z serii, K Zildjian, K Custom, Kerope oraz K Constantinople od rozmiaru 13" u wybranych dealerów. Oferta jest ograniczona czasowo więc już teraz warto zdobyć swoją sztukę.

 

Lista sklepów:

 
  • Avant Drum Shop – Poznań
  • DrumCenter - Bydgoszcz
  • ProDrum – Warszawa i Kraków
  • Pasja - Warszawa
  • Śląskie Centrum Perkusyjne - Chorzów
  • M.Ostrowski - Wrocław

 

[img:2]

 

Zildjian to najbardziej znana marka talerzy perkusyjnych na świecie. Avedis I był armeńskim alchemikiem żyjącym w Konstantynopolu. Zgłębiał on tajniki procesów obróbki stopów metali i stosował do tworzenia instrumentów. Dzieło Avedisa szybko się rozpowszechniło i było stosowane jako wezwanie do codziennej modlitwy, religijnych uczt, królewskich wesel oraz bardzo szeroko w armii osmańskiej.

W 1622 roku Sultan Osman II nadaje Aveidosowi nazwisko rodowe "Zildjian", co oznaczania w języku ormiańskim "son of a cymbal maker". Historia niezależnej marki Zildjian zaczyna się od 1623 roku, kiedy to Avedis I otrzymuje zgodę na opuszczenie pałacu sułtana i otrzymuje zgodę na stworzenie własnej odlewni w miejscowości Samatya na przedmieściach Konstantynopola. Tak zaczęła się historia tej niezwykłej marki.

 

[img:3]

 
Słuchawki monitorowe Słuchawki profesjonalne Słuchawki Talerze
Solid State Logic Bundles - komu zestaw, komu?
Więcej wiadomości