Premiera albumu „Wszystkie oblicza Jana Borysewicza” oraz singla i teledysku do utworu „Pocztówka” z gościnnym udziałem Olafa Lubaszenki

Premiera albumu „Wszystkie oblicza Jana Borysewicza” oraz singla i teledysku do utworu „Pocztówka” z gościnnym udziałem Olafa Lubaszenki

10 października 2021, 12:46

8 października na półki sklepowe trafił album „Wszystkie oblicza Jana Borysewicza”. To album nietuzinkowy, dokumentujący 50-letnią działalność kompozytorską Jana Borysewicza.

[img:1] 

„Moi kochani, z przyjemnością zabieram Was w podróż artystyczną, którą odbyłem przez ostatnich 50 lat. Los stawiał na mojej drodze Artystów wybitnych, ciekawych, wymagających. Praca z nimi była dla mnie inspiracją i wpływała na kształt tego kim jestem dzisiaj. Ten album to moje oblicza artystyczne, różnorodne, czasem zaskakujące, ale zawsze szczere. Jestem przekonany, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie: własne wspomnienia, emocje, inspirację czy kawałek historii. Wspólnym mianownikiem tej podróży pozostaję Ja – jako przewodnik, autor i wykonawca.
Życzę samych przyjemności, aby ten album towarzyszył Wam często :)”

Jan Borysewicz

„Wszystkie oblicza Jana Borysewicza” to album nietuzinkowy - album dokumentujący 50-letnią działalność kompozytorską Jana Borysewicza. Ponadczasowe utwory z udziałem znakomitych artystów, jak m.in. Piotr Fronczewski, Igor Herbut, Piotr Cugowski, Izabela Trojanowska, Piotr Rogucki, Ewa Bem, Bracia, Kasia Kowalska, Katarzyna Nosowska, Anna Wyszkoni oraz hit „Wciąż bardziej obcy” w nowej odświeżonej wersji, a ponadto dwa premierowe utwory „Zawsze przy Tobie” i „Pocztówka” – to gratka dla fanów i wszystkich wielbicieli wspaniałego gitarowego rockowego grania.

Singlem promującym album jest „Pocztówka” z udziałem Olafa Lubaszenki.

„Pocztówkę” nosiłem w sobie już od dawna. To taka melodia, która jest w człowieku bardzo długo, jest wynikiem poszukiwania dźwięków gdzieś głęboko w duszy. Jest kumulacją emocji, zmieniających się w czasie. Przed trudnym wyzwaniem postawiłem Michała Wiraszko prosząc go o napisanie tekstu. Ale jak słychać - wyczuł moje intencje idealnie. Jego myśli przybyły równie długą, retrospektywną podróż. Olaf, Twoja rola zapełniła jedyny brakujący element, tworząc niepowtarzalny klimat i nastrój całości. Mam nadzieję, że ten utwór skłoni i Was do chwili zastanowienia.

 

Tracklista:

1. Nie wierz nigdy kobiecie feat. Piotr Fronczewski
2. Bo tutaj jest jak jest feat. Paweł Kukiz
3. Jeśli tam nie ma nic feat. Igor Herbut
4. Bez satysfakcji
5. Daj mi żyć feat. Piotr Cugowski
6. Skos feat. Izabela Trojanowska
7. Bananowy dżem feat. Piotr Rogucki
8. Zawsze tam gdzie ty feat. Ewa Bem
9. Niepisane feat. Bracia
10. Zamki na piasku feat. Kasia Kowalska
11. Minus 10 w Rio feat. Katarzyna Nosowska
12. Lubię te noce
13. Nie chcę cię obchodzić feat. Anna Wyszkoni
14. Jeśli tylko chcesz feat. Paweł Kukiz
15. Wojna w mieście
16. Wciąż bardziej obcy (nowa wersja)
17. Zawsze przy tobie - PREMIERA
18. Pocztówka - PREMIERA

Źródło: materiały prasowe

Rock Polskie Alternatywa

Muzyka

Tori Amos zapowiada album „Ocean to Ocean”
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz