Wydajny naświetlacz LED (Briteq BT-CHROMA 800) do wielu zastosowań

Wydajny naświetlacz LED (Briteq BT-CHROMA 800) do wielu zastosowań

19 października 2021, 10:00
Producent: Briteq

Naświetlacz LED od Briteq stworzony został z myślą o pracy zarówno w branży rozrywkowej, scenicznej, jak i stałych instalacjach architektonicznych. Tę elastyczność zastosowań zapewnia zarówno elegancka aluminiowa obudowa, wykończona kloszem ze szkła hartowanego, a także duża moc źródła światła, jak również certyfikat IP65 - gwarantujący wodoszczelność naświetlacza w warunkach zewnętrznych. 

Źródło światła to 40 diod LED RGBL o mocy 20W każda. Dostarczają one wysokiej jakości światło z doskonałym mieszaniem kolorów oraz białym światłem przy strumieniu wyjściowym do 9850 lux. Sterowanie kolorami odbywać się może z rozdzielczością 8 lub nawet 16 bitów, a także 4 krzywe ściemniania do wyboru. Standardowa optyka posiada kąt 15° oraz możliwością założenia dodatkowego filtru frost na magnetycznej ramce.

 

[img:1]
 

Dodatkowe akcesoria to ramka z wrotami dla lepszego dostosowania wiązki, osłona przeciw odblaskowa dla ograniczenia wiązki, ukrycia widocznych diod oraz pozbycia się niepożądanego rozproszonego światła, czy też wymienna optyka montowana na magnetycznej ramce zmieniająca kształt wiązki .

 

[img:2]

 

[img:5]

Obudowa dostosowana została dla różnych form montażu. Montaż np. na kratownicy ułatwiony jest poprzez dołączone standardowe uchwyty typu omega. W przypadku stałych instalacji przewidziano uchwyty dla śrub kotwiących. Dodatkowo dla instalacji stałych przewidziano specjalny zestaw przewodów zasilających oraz DMX wraz z dławikami kablowymi ze stali nierdzewnej, jak również wbudowane złącze zasilania „podaj dalej”. Chłodzenie i wentylację urządzenia wyposażono dodatkowo w specjalny system GORE, który zapobiega zbieraniu się wody oraz wilgoci wewnątrz urządzenia.

 

[img:3]
 

Sterowanie urządzeniem odbywa się przy pomocy 3-pinowego złącza XLR lub wbudowanej anteny Wireless Solution G4 / G4S DMX-receiver. Alfanumeryczny wyświetlacz OLED oraz wodoodporne klawisze dotykowe zapewniają wygodną konfigurację menu. Różne tryby pracy pozwalają na sterowanie urządzeniem jako 1,2,5 lub 10 pikseli dla specjalnych efektów. Przekłada się to na proste 3 kanałowe sterowanie lub w najwyższej wersji dochodzące nawet do 81 kanałów, co pokazuje też elastyczność i wielofunkcyjność w dostosowywaniu oprawy. BT-CHROMA 800 Posiada również wbudowane tryby pracy umożliwiające dostosowywanie kolorów i bieli oraz ponad 20 wielopikselowych programów.

Słowem zawarto w tym niewielkim urządzeniu bardzo dużo przydatncyh funkcji, które umożliwiają realizatorom oświetlenia na szerokie jego zastosowanie na scenie i w terenie. 

 

[img:4]

 

Więcej informacji o produkcie: 

Stage Source SA

tel.: +48 780 164 609

 

 

Naświetlacze teatralne Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

Cameo na gali rozdania nagród M.A.M.A.
Więcej wiadomości