BTX-SUPREME - Ekstremalnie jasna hybryda od Briteq

BTX-SUPREME - Ekstremalnie jasna hybryda od Briteq

21 października 2021, 11:00
Producent: Briteq
Dystrybucja: Stage Source SA

Nowa ruchoma głowa od Briteq to wielofunkcyjne urządzenie dedykowane dla dużych klubów i koncertów. Jedno urządzenie, dzięki wyjątkowej optyce Hi-Q sprawia, że może jednocześnie pracować jako oprawa typu beam, spot lub wash.

Źródło światła stanowi Osram Sirius HRI 471W SN (CCT: 7.500K), który w połączeniu z układem optycznym pozwala uzyskać niesamowitą jasność. W zależności od trybu pracy lampy jako spot osiąga do 132.000 lx, jako beam nawet do 485.000lx! Dokładny ściemniacz w postaci przysłony gwarantuje liniowe przygaszanie światła, jak również zmienne efekty stroboskopowe. Źródło może również pracować w trybie EKO 360W przedłużając swoją żywotność do 2.000 godzin. Szybkie i precyzyjne mieszanie kolorów odbywa się w systemie CMY.

 

[img:1]

 

Głowica wyposażona została w szeroką gamę dynamicznych i zróżnicowanych efektów. Koło kolorów zawiera 13 starannie dobranych barw, w tym filtr CTO 3.200K + biały. Dwa koła gobo, z czego jedno statyczne 13 pozycyjne + pozycja otwarta, drugie 9 pozycyjne z wymiennymi, obrotowymi, szklanymi tarczami.

Dla lepszego efektu uzyskiwanego z gobo dodano obrotową tarczę animacji. Do tego dwa koła z pryzmą, każde z 4 obrotowymi i wymiennymi pryzmatami, w połączeniu dające niesamowite efekty. Dla zmiękczenia wiązki do wyboru dwa liniowe filtry frost (lekki i ciężki), a także filtr Hi-CRI poprawiający jakość białego światła.

 

[img:2]

 

Bardzo szybkie i precyzyjne ruchy oprawy gwarantowane są poprzez 3-fazowe silniki krokowe sterowane z rozdzielczością 8 lub 16 bitów. Zakres ruchów Pan/Tilt wynosi 540°/270° z możliwością wyboru zakresu panoramy do 630°.

Sterowanie odbywa się z wykorzystaniem złącza DMX, jak również protokoły sieciowe Art.-Net i sACN lub poprzez zintegrowany bezprzewodowy moduł DMX (W-DMX Sweden) z wbudowaną anteną, co może zapobiec jej uszkodzeniu.

Dostęp do intuicyjnej nawigacji po menu urządzenia zapewnia 2.8" kolorowy ekran dotykowy z funkcją automatycznego obracania. Dla jeszcze łatwiejszej obsługi dodano również obrotowy enkoder. Aktualizacje urządzenia dokonać można poprzez wbudowane złącze USB.

 

[img:4]

 

Dla zachowania maksymalnej elastyczności hybrydę Briteq'a wyposażono w złącza DMX 3 i 5 – pin, a także RJ45. Zasilanie dostarcza złącze Neutrik PowerCON TRUE1 we/wy, dzięki czemu możliwe jest łatwe łączenie wielu urządzeń. Do podwieszeń przewidziane zostały 2 uchwyty typu omega. Całkowity pobór mocy to maksymalnie 800W.

 

[img:3]

 

Więcej informacji o produkcie: 

Stage Source SA

tel.: +48 780 164 609

 

 

Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Oświetlenie

ROXX - Oświetlenie ledowe z Kolonii
Więcej wiadomości