Rewolucyjne wzmacniacze APEX CloudPower już w Polsce

Rewolucyjne wzmacniacze APEX CloudPower już w Polsce

13 października 2021, 10:00
Producent: APEX
Dystrybucja: TOMMEX

Z przyjemnością informujemy, iż belgijska marka APEX, będąca producentem profesjonalnych innowacyjnych urządzeń audio i sprzętu audiowizualnego, dołączyła właśnie do naszego portfolio. W swojej 25-letniej historii producent zbudował wspaniałą reputację, łącząc we wszystkich swoich projektach doskonałą jakość dźwięku z łatwością użytkowania.

 

 

Produkty APEX zawsze były oparte o najnowocześniejsze technologie, m.in. jako pierwszy producent, APEX wprowadził na rynek korektor „paragraficzny”, będący połączeniem korektora graficznego i parametrycznego. Seria SL, czyli rodzina urządzeń automatycznie wyrównujących poziom dźwięku, jest używana na całym świecie i uważana za najlepiej brzmiący produkt w swojej klasie, zaś seria Procesorów Zarządzania Systemem IX² Intelli-X jest używana podczas światowych wydarzeń najwyższej rangi.

 

[img:1]

 

W 2017 APEX wyprzedził konkurencję wprowadzając na rynek nową generację APEX’s Intelli-X series. Intelli-X3 648 był pierwszym cyfrowym procesorem sygnałowym wyróżniającym się pełną redundancją pracy w sieci Dante. Na specjalną uwagę zasługują najnowsze 4-kanałowe wzmacniacze serii CouldPower, które zdobyły w 2021 roku nagrodę "Best in Market’21: Installation", przyznawaną za najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na rynku AV.

CloudPower to rodzina wzmacniaczy Klasy-D nowej generacji o wysokiej wierności odtwarzania, zbudowanych na autorskiej architekturze APEX GlidePath direct drive dla zapewnienia wiodącej w swojej klasie wydajności. Seria ta wyznacza nową jakość w dziedzinie wzmacniaczy mocy.

 

[img:2]

 

Miksery i wzmacniacze 100V Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

APEX

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa
Hala sportowa MOSiR w Łańcucie wyposażona w systemy RCF
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz