JBL-LCT 81C/TM - Nowy głośnik sufitowy od JBL

JBL-LCT 81C/TM - Nowy głośnik sufitowy od JBL

14 października 2021, 09:00
Producent: JBL
Dystrybucja: ESS Audio

JBL Professional prezentuje niskoprofilowy, pełnopasmowy głośnik z przetwornikiem o średnicy 200 mm (8”), przeznaczony do instalacji w sufitach podwieszanych o wymiarach 600 x 600 mm.

 

[img:1]

 

JBL-LCT 81C/TM to pełnopasmowy głośnik sufitowy zaprojektowany do montażu w sufitach podwieszanych o standardowych wymiarach płyty 600 x 600 mm. Brak konieczności cięcia płyt sufitowych sprawia, że instalacja głośnika jest łatwa i ekonomiczna. Głębokość profilu wynosząca zaledwie 103 mm umożliwia instalację w miejscach, w których głębsze głośniki sufitowe się nie mieszczą.

Głośnik zapewnia doskonałą jakość odtwarzanych komunikatów oraz muzyki o średnim natężeniu i jest przeznaczony do wykorzystania między innymi w systemach przywoławczych, biznesowych systemach muzycznych, systemach nagłośnienia sklepów, recepcji, poczekalni, terminali i salonów, sal konferencyjnych, lekcyjnych i sądowych.

 

[img:2]

 

Bardzo wysoka skuteczność głośnika JBL-LCT 81C/TM zapewnia maksymalny poziom natężenia dźwięku, nawet przy niskich odczepach transformatora. Głośnik korzysta z pełnopasmowego dwustożkowego przetwornika o bardzo wysokiej skuteczności 96 dB i średnicy 200 mm (8”). Przetwornik wykorzystuje cewkę o średnicy 25 mm (1”) wyposażoną w kaptonowy karkas i uzwojenie wykonane drutem odpornym na wysoką temperaturę – takie rozwiązanie pozwala wydajniej odprowadzać ciepło z układu, wpływając na skuteczniejsze oddawanie mocy i długotrwałą niezawodność.

Wbudowany w głośnik 10-watowy transformator pozwala na pracę w rozproszonych instalacjach 100V lub 70V, jak również do zasilania z niskoimpedancyjnego wzmacniacza mocy przy 8Ω. Zainstalowany w obudowie przełącznik pozwala na łatwy wybór trybu pracy głośnika. Do instalacji głośnika w suficie podwieszanym przewidziano cztery otwory w narożnikach obudowy, dodatkowe zabezpieczenie stanowią dwa otwory dla linek asekuracyjnych. Głośnik chroniony jest maskownicą wykonaną z blachy perforowanej w kolorze białym.

 

[img:3]

 

więcej: jblpro.com
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

Ciekawa instalacja nagłośnienia w hotelu w Madrycie. CURV 500
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz