Biblioteka aplikacji Dante jest już powszechnie dostępna!

Biblioteka aplikacji Dante jest już powszechnie dostępna!

21 października 2021, 10:00
Producent: Audinate
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Audinate ogłosiło pełną dostępność zestawu programistycznego Dante Application Library (SDK). Dante Application Library to pakiet SDK dla komputerów PC i Mac, który wcześniej dostępny był tylko dla wybranych, zapewnia programistom „łatwy w użyciu dostęp do największej bazy zainstalowanych urządzeń audio na świecie: produktów i rozwiązań połączonych za pośrednictwem Dante firmy Audinate, w tym mikrofonów, głośników, procesorów sygnałowych, wzmacniaczy, zestawów nagłośnieniowych i innych”.

Dante to natywny język profesjonalnego audio. Sukces każdej aplikacji audio zależy od tego, czy klienci będą mogli łatwo połączyć się z urządzeniami audio w systemie, z którego korzystają. Coraz więcej urządzeń audio łączy się z siecią Dante przez IP. Biblioteka aplikacji Dante przenosi funkcjonalność sieci Dante bezpośrednio do aplikacji, dając użytkownikom dostęp do ekosystemu ponad 3000 produktów audio obsługujących Dante od ponad 500 producentów – komentuje Nick Mariettestarszy menedżer produktu w Audinate 

Biblioteka aplikacji Dante zapewnia bezproblemowe rozwiązanie dla programistów, którzy chcą dotrzeć do klientów w ramach tego szeroko przyjętego i stale rozwijającego się ekosystemu. Programiści mogą zintegrować wykrywanie urządzeń Dante i subskrypcje bezpośrednio ze swoimi produktami programowymi w celu prowadzenia konferencji, nagrywania, przechwytywania wykładów, odtwarzania multimediów lub innych aplikacji, aby zapewnić bezproblemową konfigurację w jednym miejscu.

Inne Oprogramowanie i DAW Nagłośnienie - akcesoria Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

Audinate Audinate www.audinate.com

Dystrybucja w Polsce:

Studio

Klasyk Eventide na pokładzie DAW
Więcej wiadomości