Gitarowy "Łazarz" od JB i Epiphone

Gitarowy "Łazarz" od JB i Epiphone

21 października 2021, 12:00
Producent: Epiphone
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Historia "Łazarza", czyli Gibosna “Lazarus” 1959 Les Paul Standard  jest powszechnie znana. Joe Bonamassa nabył tę gitarę w kiepskim stanie i za punkt honoru przysiągł przywrócić ją do pierwotnego stanu. Teraz, dzięki firmie Epiphone, każdy z nas może nacieszyć ucho i palce tą klasyką LP dzięki sygnowanemu modelowi Epiphone. 

 

 

Epiphone Joe Bonamassa “Lazarus” 1959 Les Paul Standard to kolejna ciekawa kolaboracja doskonałego bluesmana i konglomeratu Gibson. Model ten bazuje na LP Standard z 1959 roku, który znalazł się w kolekcji Joe. Gitara była początkowo w opłakanym stanie i wymagała wiele wysiłku by przewrócić ją do pierwotnej chwały. Ale "Łazarz" (ang. Lazarus) powstał z martwych i teraz możemy się nacieszyć również jego epiphone'owkim wcieleniem. 

 

[img:2]

 

Lutniczo bez niespodzianek - korpus i gryf wykonany z mahoniu, klonowy top który wieńczy śliczny, klonowy fornir (AAAA flame maple). Podobnie jak pozostałe sygnatury Joe tak i ten model wyposażony został "na bogatości" tj. przetworniki Gibson (Burstbucker 3 & 2), potencjometry CTS oraz kondensatory Mallory. W skład zestawu wchodzi również gustowny futerał. Nieźle!

 

[img:3]

 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Epiphone Epiphone www.epiphone.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Epiphone rozwiń listę sklepów

Gitara

Gratka dla gitarzystów: Strymon Midnight Editio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz