Kultowy  Memory Man od EHX teraz w wersji Nano

Kultowy Memory Man od EHX teraz w wersji Nano

20 października 2021, 10:00
Producent: Electro-Harmonix

Ależ to może być hit! Kultowy, analogowy delay Memory Man od Electro-Harmonix dostępny jest już w wersji Nano. Za mniejsze pieniądze i w mniejszym opakowaniu dostajemy wszystko to, co oferował duży i drogi większy brat. Plus kilka funkcji ekstra!

 

 

Electro-Harmonix Nano Deluxe Memory Man Analog Delay to jak sama nazwa wskazuje mniejsza wersja legendarnego Memory Mana. Starszy brat Nano to absolutna legenda analogowych efektów przestrzennych, opartych o układ bucket brigade. O ile brzmienie tego modelu zawsze uchodziło za wzór, to pokaźne rozmiary urządzenia i jeszcze bardziej pokaźna cena na rynku wtórnym często zniechęcała współczesnych muzyków do tej konstrukcji. 

 

[img:2]

 

Wersja Nano oferuje wszystkie zalety pierwowzoru przy o wiele mniejszych rozmiarach i o wiele bardziej przystępnej cenie. Prosta, intuicyjna kontrola (Blend, Feedback, Delay, Level, Rate & Depth) oraz pokaźny czas opóźnień (od 30ms do 550ms) powodują, że Nano Deluxe Memory Man Analog Delay z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom analogowych opóźnień. 

 

[img:3]
 
więcej: www.ehx.com
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Gratka dla gitarzystów: Strymon Midnight Editio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz