Limitowany PRS z okazji 50-lecia debiutu płyty Santany

Limitowany PRS z okazji 50-lecia debiutu płyty Santany

19 października 2021, 12:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Pięćdziesiąt lat temu światło dzienne ujrzała płyta "Abraxas" Carlosa Santany. Z tej okazji Paul Reed Smith i spółka postanowili stworzyć limitowany do tysiąc sztuk na cały świat model, będący hołdem dla tego albumu i jego twórcy. 

 

[img:1]

 

PRS SE Santana Abraxas 50th Anniversary to limitowany do 1000 sztuk nakład instrumentów, będący wyrazem szacunku dla jednego z najważniejszych albumów w dyskografii Carlosa Santany. Sama gitara to rzecz jasna sprawdzona mieszanka mahoniowego korpusu z klonowym topem oraz mahoniowego gryfu, który wieńczy palisandrowa podstrunnica. 

 

[img:2]

 

"Pod maską" znajdziemy fabryczne, sygnowane przez Carlosa przetworniki SE Santana “S” a wisienką na torcie jest projekt graficzny gitary, którego punktem kulminacyjnym jest anioł Abraxas. Niezwykle ładny prezent od Paula Reeda Smitha dla fanów artysty. 

 

[img:3]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Gratka dla gitarzystów: Strymon Midnight Editio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz