ESS-Audio zaprasza na online’owe warsztaty w ramach Harman Professional Training

ESS-Audio zaprasza na online’owe warsztaty w ramach Harman Professional Training

22 października 2021, 10:00
Producent: JBL
Dystrybucja: ESS Audio

Harman Professional Training to szkolenia bardzo merytoryczne i co najważniejsze zapewniające bardzo uniwersalną wiedzę o projektowaniu systemów audio. Webinaria prowadzone są w języku angielskim przez ekspertów branży.

 

JBL | Control Contractor Series (głośniki sufitowe i wiszące) - Produkty i technologie

4 listopada 2021 r - 11:30, czas trwania 90 minut

 

[img:1]

 

W tym webinarze zostaną omówione głośniki sufitowe i wiszące z serii Control Contractor. Pomoże Ci to wybrać odpowiedni produkt do Twojej instalacji, ponieważ poprowadzimy Cię przez gamę produktów i ich technologie, przyglądając się dokładnie stożkowej dyspersji głośników sufitowych w zależności od ich wysokości.

Do obliczenia typu głośnika, doboru dyspersji i ilości głośników wymaganych dla wymiarów danej przestrzeni wykorzystamy oprogramowanie JBL Distributed System Design (DSD). Zaprezentujemy również kilka przykładów zastosowań dla tej serii głośników.

 

Weź udział

 

JBL | Control Contractor Series (głośniki do montażu powierzchniowego) - Produkty i technologie

11 listopada 2021 r - 11:30, czas trwania 90 minut

 

[img:2]

 

W tym webinarze zostaną omówione głośniki do montażu powierzchniowego z serii Control Contractor.

Pomoże to wybrać odpowiedni produkt do Twojej instalacji, ponieważ przeprowadzimy Cię przez gamę produktów i ich technologie oraz zademonstrujemy, jak wybrać typ głośnika na podstawie specyfikacji i znanego rozmiaru/typu pomieszczenia. Przedstawimy również kilka przykładów zastosowań głośników z tej serii.

 

Weź udział

 

JBL | Technologia serii CBT

18 listopada 2021 r - 11:30, czas trwania 90 minut

 

[img:3]

 

Webinarium poświęcone głośnikom kolumnowym, fizycznym zasadom źródeł liniowych oraz szczegółom opatentowanej technologii JBL Constant Beamwidth.

Omówimy serię i akcesoria JBL CBT oraz to, jak kolumny JBL przełamują bariery pod względem wydajności, wszechstronności i przystępności cenowej. Z pomocą kalkulatora CBT omówimy kilka ogólnych wskazówek dotyczących projektowania JBL CBT. Webinarium dla wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć zastosowanie głośników kolumnowych w praktyce.

Za uczestnictwo dostaniesz punkty AVIXA: CTS 0.75, CTS-D 0.75, CTS-I 0.75

 

Weź udział

 

JBL | Intellivox Teoria & praktyka

25 listopada 2021 r - 11:30, czas trwania 90 minut

 

[img:4]

 

Webinarium poświęcone teorii, która kryje się za aktywnym kształtowaniem wiązki w zestawach głośnikowych JBL Intellivox, Dowiecie się jak projektować i jak poprawnie wdrożyć system JBL Intellivox.

To webinarium jest poświęcone kolumnom głośnikowym JBL Intellivox z aktywnym kształtowaniem wiązki. Dowiesz się jak projektować i jak poprawnie wdrożyć system Intellivox (w tym jak wykorzystać oprogramowanie JBL Professional Rapid DDS).

Za uczestnictwo dostaniesz punkty AVIXA: CTS 0.75, CTS-D 0.75, CTS-I 0.75

 

Weź udział
 
 
więcej: jblpro.com
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne Systemy liniowe Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Jak bawiono się na przyjęciu Fynna Kliemanna?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz