Mixstream Pro - Gorąca premiera od Numark

Mixstream Pro - Gorąca premiera od Numark

25 października 2021, 11:00
Producent: Numark
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Numark prezentuje MIXSTREAM PRO, kontroler DJ-ski typu standalone, który posiada oszałamiającą ilość niespotykanych do tej pory funkcji.

Mixstream Pro to urządzenie nowej generacji, wprowadzające DJ-ów w całkiem nowy świat. Numark po raz kolejny udowodnił, że potrafi tworzyć sprzęt, który na nowo definiuje tworzenie muzyki na kontrolerach typu standalone. Wbudowane Wi-Fi, bezpośredni dostęp do strumieniowej muzyki, inteligentne sterowanie oświetleniem Philips Hue, bezproblemowa integracja istniejących bibliotek DJ-ów, łączność z Dropbox, funkcje profesjonalnego DJ-a i wbudowane monitory głośnikowe, to wszystko sprawia, że twórczość DJ-ów jest od teraz nieograniczona.

 

[img:1]

Mixstream Pro w połączeniu z oprogramowaniem Engine Dj sprawia, że Dj nie musi już korzystać z dysku z muzyką czy z laptopa grając na imprezie czy w klubach, ponieważ zyskuje dostęp do milionów utworów dzięki wbudowanemu Wi-Fi i intuicyjnej funkcji streamingu muzyki bezpośrednio z urządzenia. Wysokiej jakości wbudowane głośniki to wisienka na torcie, która czyni Mixstream Pro najbardziej elastycznym i innowacyjnym produktem plug and play dla DJ-ów dostępnym na rynku.

 

 

Mixstream Pro wyznacza nowe standardy w łączności i dostępie do muzyki. Jego innowacyjne rozwiązania w postaci wbudowanego Wi-Fi oraz możliwość korzystania z treści strumieniowych praktycznie z każdego miejsca, to przyszłość korzystania z urządzeń typu standalone. Łączenie się w trybie natychmiastowym z Beatport LINK, Beatsource LINK, TIDAL, Soundcloud Go+ zapewnia dostęp do milionów utworów.

Każdy Dj doceni również, że Mixstream Pro daje możliwość korzystania z całych bibliotek muzycznych lub wybranych list stworzonych w Dropbox. Buforowanie utworów do wewnętrznej pamięci podczas ładowania, daje gwarancje, że ich odtwarzanie jest niezwykle stabilne i niezawodne, zapewniając nieprzerwaną wydajność w trakcie każdego występu.

 

[img:5]

 

Oprócz szeregu połączonych funkcji, Mixstream Pro posiada 2 wejścia USB i gniazdo dla kard SD, co daje DJ-om możliwość podłączenia własnych napędów multimedialnych. Korzystając z oprogramowania komputerowego Engine DJ, można szybko i łatwo wyeksportować własną bibliotekę z muzyką lub wybrane listy na dysk USB lub kartę SD, a następnie uzyskać do nich natychmiastowy dostęp na Mixstrem Pro.  

Intuicyjny układ i 7-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości umożliwiają DJ-om przeglądanie, ładowanie i interakcję z muzyką jak nigdy dotąd. Sekcje  EQ i FX, zostały w pełni rozwinięte, aby każdy Dj poczuł w sobie moc do tworzenia najlepszych miksów. 4 wbudowane efekty (Echo, Flanger, Delay i Phaser) są idealnie zsynchronizowane z rytmem, za pomocą interaktywnych przełączników. Zamontowane knoby dają pełną kontrolę nad niskimi i wysokimi częstotliwościami, dzięki czemu można tworzyć doskonałe miksy czy przejścia. Funkcja Smart Scratch zapewnia, że muzyka zawsze pozostaje w rytmie po dodaniu scratch-u do miksu, to sprawia, że scratchowanie nigdy nie było tak łatwe.

 

[img:2]

 

Mixstream Pro zawiera 8 Padów Performance, które wyposażone są w 4 tryby (Cue, Saved, Loop, Auto Loop, Roll), co gwarantuje nieograniczone możliwości miksowania i uwalnia bogate zasoby kreatywności twórczej Dj-ów. Urządzenie wykorzystuje moc wbudowanego systemu operacyjnego Engine Dj, więc możliwości Mixstream Pro, będą się systematycznie zwiększać o zestaw zaawansowanych i profesjonalnych funkcji Dj-skich wraz z przyszłymi aktualizacjami oprogramowania.  

Mixstream Pro to pierwszy w historii samodzielny kontroler DJ-ski z wysokiej jakości wbudowanymi monitorami głośnikowymi z regulacją głośności. Wytwarzają one bogaty, najwyższej jakości dźwięk. Zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych Dj-ów wbudowane głośniki są najlepszym i przede wszystkim wygodnym rozwiązaniem w trakcie ćwiczeń, stremingu swojej twórczości na żywo, czy przy tworzeniu nowych utworów. Służą również jako osobisty monitoring, po podłączeniu Mixstream Pro do większego systemu dźwiękowego. To wszystko sprawia, że jest to najbardziej wszechstronny kontroler Dj-ski typu plug and play na rynku.

 

[img:4]

 

Już nie trzeba zabierać ze sobą laptopa czy kontrolera DMX, aby tworzyć oszałamiające efekty świetlne w trakcie imprezy czy koncertu. Teraz sterowanie oświetleniem jest możliwe bezpośrednio z ekranu dotykowego Mixstream Pro, które wykorzystuje wbudowane Wi-Fi do bezprzewodowego łączenia się z inteligentnym oświetleniem Philips Hue. Stworzenie nastrojowego, zsynchronizowanego z rytmem muzyki oświetlenia jest możliwe za  dotknięciem palca. Korzystanie z takich funkcji jak zmiana kolorów, automatyczne generowanie pokazów świetlnych zgodnych z rytmem utworów czy nadpisywanie kolorów prosto z kontrolera, sprawia, że każdy występ robi się jeszcze bardziej widowiskowy. Zaawansowani Dj-e mają możliwość skorzystania z opcji i funkcji jakie daje oprogramowanie SoundSwitch, w którym mogą wstępnie przeanalizować swoją bibliotekę z muzyką, a końcowy efekt pracy eksportować na dysk USB, SD lub do chmury Dropbox, aby następnie uruchomić go za pomocą ekranu dotykowego Mixstream Pro i pokazać jak uzyskuje się pełną kontrolę nad oświetleniem.

Połączenie sprzętu Mixstream Pro z potężnym oprogramowaniem Engine Dj przyczyniło się do powstania zestawu funkcji, które doceni każdy początkujący oraz profesjonalny Dj.

 

[img:3]

 

Cechy Numark Mixstream Pro

 
 • Wbudowane Wi-fi umożliwiające dostęp do kanałów streamingowych: TIDAL, Beatport LINK, Beatsource LINK, SoundCloud Go+ i Dropbox

 • System operacyjny Engine DJ, który umożliwia występ bez laptopa

 • Wbudowane głośniki

 • Wbudowane sterowanie oświetleniem Engine Lighting dla Philips Hue i oświetlenia DMX

 • 7-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości

 • 6-calowe Jogi z funkcją Smart Scratch 

 • 4 pady typu dual-layer na każdym decku 

 • 4 pady funkcyjne na każdym decku (Cue, Saved Loop, Auto Loop, Roll) 

 • Sekcja FX z 4 efektami i 2 przełącznikami

 • Duży Filter Knob na każdym kanale

 • Możliwość wyboru zakresów Pitch 4%, 8%, 10%, 20%, 50% i 100%

 • Dedykowane przyciski Sync, Cue/Stop i Play/Pause

 • 3 pasmowy EQ 

 • 2 wejścia USB

 • 1 wejście SD

 • Zbalansowane wyjścia główne XLR

 • Wyjścia główne RCA

 • Wejście mikrofonowe 1/4"

 • Wyjścia słuchawkowe 1/4" i 1/8"

 
Miksery DJ

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Numark rozwiń listę sklepów

Studio

Apple Logic Pro 11 – coraz inteligentniej…
Więcej wiadomości