AT2040, czyli hiperkardioidalny dynamiczny mikrofon do podcastów od Audio-Technica

AT2040, czyli hiperkardioidalny dynamiczny mikrofon do podcastów od Audio-Technica

25 października 2021, 10:00
Producent: Audio-Technica

Audio-Technica zaprezentowała nowy, hiperkardioidalny, dynamiczny mikrofon podcastowy AT2040. Zainspirowany wydajnością uznanego wielkomembranowego mikrofonu dynamicznego Broadcast Audio-Technica BP40, AT2040 zapewnia profesjonalną jakość dźwięku z wyjątkową reprodukcją wokalu specjalnie dla podcasterów i innych twórców treści, w przystępnej cenie.

Wyposażony w stylową, ale wytrzymałą, całkowicie metalową konstrukcję, AT2040 cechuje się stałą jakością dźwięku z bliskiej odległości, zapewniając doskonałą izolację wokalną.

 

[img:1]

 

Wyjątkowa konstrukcja tego mikrofonu zapewnia stałą jakość dźwięku z bliskiej odległości bez irytujących trzasków, a zintegrowany uchwyt przeciwwstrząsowy dodatkowo minimalizuje hałas, wstrząsy czy wibracje. Zapewniając doskonałą izolację wokalną, wiele mikrofonów AT2040 może być bez problemu używanych w bliskiej odległości od siebie, więc prowadzenie wywiadów podcastowych będzie wymagało minimalnej edycji w postprodukcji. Konfiguracja jest szybka i łatwa dzięki wyjściu XLR podłączonemu do profesjonalnego sprzętu nadawczego lub interfejsów dla komputerów Mac i PC. Dynamiczna konstrukcja zapewnia ciepłe, bogate i profesjonalnie brzmiące wokale dla twórców treści na wszystkich poziomach.

Duża membrana tego mikrofonu zapewnia płynny, naturalny dźwięk w każdym zastosowaniu. Specjalna wewnętrzna, wielostopniowa przednia osłona (połączenie piankowej siatki i pop filtra nonwoven) w połączeniu z hiperkardioidalną charakterystyką biegunową zapewnia wysoce kierunkowy, wąski odbiór, który redukuje zewnętrzne hałasy, jednocześnie wytwarzając ciepły, klasyczny dźwięk.

 

[img:2]

 

Wyjście XLR AT2040 łączy się z konwencjonalnym wejściem mikrofonu analogowego, zapewniając wszechstronne zastosowanie, od interfejsów audio USB po profesjonalne konsole mikserskie. Mikrofon jest standardowo wyposażony w obrotowy uchwyt do statywu, gwintowany adapter 5/8″-27 na 3/8″-16 oraz miękki pokrowiec ochronny.

Mikrofony Audio-Technica stały się w ostatnich latach popularne wśród streamerów, YouTuberów i innych twórców treści, ale wcześniej firma nie oferowała  dynamicznego mikrofonu hiperkardioidalnego tak precyzyjnie dostosowanego do potrzeb podcasterów. AT2040, ze swoją płynną reprodukcją głosu i skoncentrowanym odbiorem, pomoże przenieść podcast na wyższy poziom.

 

[img:3]

 

Mikrofony Dynamiczne

Gdzie kupić?

Audio-Technica Audio-Technica www.audio-technica.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Audio-Technica rozwiń listę sklepów

Jak bawiono się na przyjęciu Fynna Kliemanna?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz