Kanadyska bramka szumów od Revv Amplification

Kanadyska bramka szumów od Revv Amplification

27 października 2021, 10:00
Producent: Revv Amplification

Dobra bramka szumów to absolutny niezbędnik dla każdego współczesnego metalowego gitarzysty. Skuteczna eliminacja zbędnych zniekształceń to fundament selektywnego brzmienia instrumentu i komfortu gry. Revv Amp postanowili przenieść układ znany ze wzmacniacza Generator Series 120 MKIII do kostkowego formatu, zwanego G8 Noise Gate. 

 

 

Revv G8 Noise Gate to najnowsza propozycja kanadyjskiego producenta w segmencie bramek szumów. Układ ten pochodzi ze wzmacniacza Generator Series 120 MKIII, który cieszy się znakomitą renomą wśród gitarowej braci. Kontrolowanie urządzenia jest niezwykle proste i intuicyjne za sprawą potencjometrów Hold, Release oraz Threshold.

To co podnosi walory użytkowe G8 to wbudowana pętla Send/Return, zezwalająca na zastosowanie tego modelu w systemie side chain. Najnowszy produkt z pachnącej żywicą kanady jawi się jako ciekawy konkurent na rynku kostkowych bramek szumów za sprawą dziecinnie prostej obsługi oraz szerokiemu wachlarzowi zastosowań. 

 

[img:2]

 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gdzie kupić?

Revv Amplification

Dystrybucja w Polsce:

Gitara

Czy to koniec Dean Guitars?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz