Premiera: L-Acoustics i nowy procesor L-ISA II

Premiera: L-Acoustics i nowy procesor L-ISA II

29 października 2021, 11:00
Producent: L-acoustics
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Rozszerzając przetwarzanie przestrzenne na szerszy zakres produkcji i miejsc, L-Acoustics wprowadził nową generację silnika przetwarzania dźwięku 3D, L-ISA Processor II. Nowy procesor oferuje użytkownikom większą moc, wydajność i elastyczność i jest dostępny w czterech różnych konfiguracjach wyjść w ramach jednorazowej, wielopoziomowej opłaty licencyjnej.

Podobnie jak jego poprzednik, L-ISA Processor II to rozwiązanie sprzętowe, które zapewnia zaawansowane miksowanie obiektowe dla najbardziej wymagających immersyjnych produkcji audio. Podczas gdy obie jednostki oferują kontrolę nad przestrzennym przetwarzaniem dźwięku i wirtualną akustyką dla maksymalnie 96 obiektów audio, w oparciu o informacje o położeniu źródeł dźwięku i parametrach miksu, takich jak panorama, szerokość, odległość, wysokość i wysyłka Aux, nowy L-ISA Processor II oferuje podwojoną liczbę potencjalnych wyjść urządzenia z 64 do 128, zapewniając w ten sposób większą moc i wszechstronność podczas większych, bardziej złożonych instalacji nagłośnieniowych.

 

[img:3]

 

Zdając sobie sprawę, że w większości produkcji mało prawdopodobne jest wykorzystanie ponad 100 wyjść, firma L-Acoustics oferuje procesor L-ISA II w czterech różnych wariantach, z różną liczbą wyjść - 16, 32, 64 lub 128 - w jednym, tym samym urządzeniu, ale z różnymi opcjami wyjść, dostępnymi za pośrednictwem różnych dożywotnich licencji, o zróżnicowanych poziomach cenowych. Na przykład mały klub lub teatr może potrzebować nie więcej niż 16 wyjść, podczas gdy średniej wielkości dom modlitwy lub centrum sztuk może wymagać nawet 32.

 

[img:1]

 

Dzięki procesorowi L-ISA II klienci mają teraz dostęp do tych samych narzędzi, 128 wejść i najwyższej jakości próbkowania 96 kHz, co w przypadku dużych musicali lub ogromnych tras koncertowych z trzycyfrową liczbą wyjść, ale za adekwatną do swoich potrzeb cenę.

 

Zamiast wprowadzać wiele wersji naszego nowego procesora L-ISA II, zaprojektowaliśmy jedno urządzenie, które elastycznie zaspokoi różnorodne zastosowania i budżety. Wcześniej nasz procesor L-ISA mógł stanowić nawet połowę budżetu mniejszego immersyjnego projektu. Ale dzięki procesorowi L-ISA II inwestycja może bardzo ściśle dopasować się do potrzeb produkcyjnych, co otworzy imersyjne przetwarzanie dla wielu innych miejsc i wydarzeń. Zapewniając skalowalne licencje, ekscytujące immersyjne możliwości mogą stać się osiągalne dla prawie każdego projektu.

Scott Sugden - Kierownik ds. produktów i technologii L-Acoustics

 

Nowe urządzenie, zamknięte w wytrzymałej obudowie 3U ze złączami Neutrika, jest wyposażone w podwójną, redundantną sieć Milan-AVB, eliminującą potrzebę stosowania dodatkowej jednostki w trybie lustrzanym, co dodatkowo optymalizuje budżet. Produkt posiada również połączenia MADI, umożliwiające podawanie sygnałów przez MADI i wyjście przez Milan-AVB.

 

[img:2]

 

Dzięki procesorowi L-ISA II znacznie obniżyliśmy barierę kosztową, która kiedyś uniemożliwiała małym i średnim produkcjom nawet rozważanie zastosowania technologii immersyjnej. Teraz, gdy L-ISA zostało udostępnione znacznie szerszej grupie potencjalnych użytkowników, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak niektórzy z naszych nowych klientów będą wybierać nasz procesor, aby "zachwycać" swoją publiczność intymnie angażującym dźwiękiem. A na drugim końcu spektrum jesteśmy jeszcze bardziej podekscytowani, widząc, jak niektóre z największych firm produkcyjnych, dzięki podwojonej liczbie mocy wyjściowej procesora L-ISA II, zwiększą zakres swoich projektów. 

Guillaume Le Nost - Dyrektor wykonawczy ds. technologii kreatywnych

 

Procesory dźwięku

Gdzie kupić?

L-acoustics L-acoustics www.l-acoustics.com

Dystrybucja w Polsce:

Studio

Miksujesz, masterujesz nagrania - zobacz Sennheiser HD 400 PRO
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz