Efektowna i kompaktowa głowica Cameo MOVO BEAM 200

Efektowna i kompaktowa głowica Cameo MOVO BEAM 200

4 listopada 2021, 12:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Wysoka wydajność oraz elastyczność nowej oprawy Cameo MOVO BEAM 200 dają szerokie spektrum zastosowań, dzięki którym sprawdzi się doskonale nie tylko podczas imprez w klubach, ale także na dużych scenach i w teatrach. Dodatkowo regulowane częstotliwości odświeżania diod LED ułatwiają pracę podczas produkcji filmowych i telewizyjnych. 

Główne źródło światła stanowi dioda LED Osram RGBW o mocy 60W, co daje strumień świetlny 1200lm na wyjściu. Całość w małych rozmiarach i wadze, bo zaledwie 8.4kg. Dodatkowy pierścień LED, z możliwością mapowania pikseli, umożliwia szybkie uzyskiwanie cieszących oko rezultatów. Pierścień ten wykonano na diodach SMD z możliwością podziału na 24 oddzielnie sterowane strefy. Silnik LED pozwala uzyskać bogate kolory podstawowe oraz zróżnicowane odcienie pastelowe z naturalną gradacją bieli. Użytkownik ma do wyboru 4 predefiniowane krzywe ściemniania. 

[img:1] [img:3]

Również optyka, w którą wyposażono oprawę jest niezwykle efektowna. Daje możliwość uzyskania wiązki w zakresie od 2° aż do 120°. Zarówno wąski kąt wiązki jak i przy szerokiej optyce, wiązka światła wytwarzana przez urządzenie jest precyzyjna i zogniskowana. Tak szeroki zakres zoom znacznie zwiększa ilość potencjalnych zastosowań urządzenia.

Głowica wyposażona została w dwa szybkoobrotowe silniki zapewniające powtarzalny i precyzyjny, a co najważniejsze w pełni nieograniczony obrót i pochył. Rezultaty jakie można uzyskać w ten sposób stają się dużo bardziej dynamiczne i efektowne.

 

[img:2]

[img:4]

 

Sterowanie odbywa się standardowo z wykorzystaniem złącz DMX, zarówno 3 i 5–pin. Do konfiguracji urządzenia i manualnego sterowania służy podświetlany wyświetlacz LCD oraz pokrętło enkodera. Obudowę wykonano z materiałów kompozytowych.

 

Oświetlenie led Efekty / Lasery beam Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Jakie oświetlenie LED (bateryjne) na koncert plenerowy?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz