Zewnętrzny naświetlacz LED do stałych instalacji [ZENIT W600i]

Zewnętrzny naświetlacz LED do stałych instalacji [ZENIT W600i]

2 listopada 2021, 10:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Nowy naświetlacz od Cameo to urządzenie o imponującej mocy i dostosowany do pracy w każdych warunkach. Idealnie sprawdzi się zarówno przy nowoczesnych budynkach, surowych fasadach, czy imponujących zabytkach.

Obudowa wyposażona w ochronę IP67 oraz całość warząca zaledwie 15.2kg, w połączeniu z szerokim wyborem akcesoriów, stanowią niezwykle praktyczne połączenie.

 

[img:1]
 

Źródło światła to 40 diod LED RGBW o mocy 15W, co w połączeniu daje strumień świetlny na poziomie imponujących 21 000 lumenów. Zarówno uzyskiwane barwy jak i intensywność regulowana jest z 16-bitową rozdzielczością, nadając niezwykłą precyzję i głębie kolorom, jak również płynne ściemnianie, tak aby perfekcyjnie oświetlić nawet najbardziej wymagające budynki. Dla lepszego oddania bieli urządzenie wyposażone zostało w zintegrowaną korekcję temperatury barwowej, jak również możliwość kalibracji kolorów LED oraz możliwość symulacji charakterystyki lampy halogenowej. Kąt wiązki wynosi 18° i kąt pola 35° bez dyfuzora.

 

[img:2]
 

Pomimo stałej optyki oprawę wyposażono w możliwość montażu dedykowanych akcesoriów, co nadaje jej większą elastyczność. Akcesoria zawierają zarówno symetryczne jak i asymetryczne ramki dla filtrów, dostosowujących kąt świecenia wiązki, jak również filtr zabezpieczający przed oślepianiem i niechcianymi odbiciami. Dodatkowo dla stałego montażu urządzenia, zabezpieczając je przez gwałtownym działaniem zewnętrznym, stworzono specjalną płytę montażową.

 

[img:4]
 

Zastosowanie tak wysokiego stopnia ochrony (IP67) umożliwia nawet chwilowe zanurzenia w wodzie. Dzięki czemu, jak twierdzi producent, doskonale sprawdza się np. przy eksploatacji w warunkach morskich. Obudowę, tak aby była wytrzymała i odporna na korozję oraz wszelkie czynniki pogodowe, pokryto czarną powłoką z certyfikatem C5-M.

 

[img:3]

 

Sterowanie odbywa się z wykorzystaniem DMX (również obsługuję RDM) oraz poprzez programy automatyczne. Wentylatory sterowane zależnie od temperatury zapewniają, co ważne także cichą pracę. Podobnie jak poprzednik świetnie sprawdzał się na estradach i produkcjach telewizyjnych, nowa odporna na wszelkie warunki osłona, idealna będzie również dla zastosowań architektonicznych i wydarzeń plenerowych.

 

Model ZENIT W600i, jak twierdzi producent, to niezawodny reflektor o niewiarygodnej skuteczności świetlnej i jakości kolorów, którego zalety docenią architekci, projektanci, realizatorzy oświetlenia oraz wypożyczalnie sprzętu, oferujący coraz częściej rozwiązania w dziedzinie oświetlenia architektonicznego.

 

Naświetlacze teatralne Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Cameo rozświetla dworek Norre Vosborg lampami z serii ZENIT
Więcej wiadomości