Myślisz o zakupie kontrolera MIDI? To jest ten moment! Arturia przedłuża promocję

Myślisz o zakupie kontrolera MIDI? To jest ten moment! Arturia przedłuża promocję

18 stycznia 2022, 09:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Świetna okazja dla tych muzyków, którzy chcą kupić nowy kontroler MIDI wraz z  olbrzymią biblioteką najlepiej sprzedających się wtyczek, bez dodatkowych kosztów. Arturia poinformowała o przedłużeniu promocji na wybrane kontrolery. Oznacza to, że użytkownicy, którzy kupią i zarejestrują kontroler z serii Lab, otrzymają 3 dodatkowe tytuły oprogramowania Arturia (o wartości ponad 400 USD/€) za darmo! (oprócz istniejących pakietów oprogramowania dodawanych do kontrolerów).

Promocja potrwa do 31 maja 2022 i będzie dostępna wyłącznie u dealerów i partnerów detalicznych Arturii. Ich listę można znaleźć tutaj.

 

[img:2]

 

Reasumując - Kupując kontroler MiniLab MkII, KeyLab Essential lub KeyLab MkII i otrzymaj 3 najlepiej sprzedające się wtyczki Arturia zupełnie za darmo. Nigdy nie było lepszego czasu na wejście do LABoratorium. Kultowe dźwięki i sprawdzone klasyki produkcji muzycznej mogą być Twoje dzisiaj – nie przegap tej ograniczonej czasowo oferty! 

Z kolei polski dystrybutor marki Arturia - Audiotech - dodaje swoje promocje! Do kontrolerów MiniLab MkII dodawana jest pełna wersja Analog Lab, a do kontrolerów z serii KeyLab MkII dołączany jest syntezator Arturia Pigments! W tym przypadku… promocje łączą się! Aby skorzystać z tych promocji należy wypełnić formularz dostępny na stronie dystrybutora. Akcja trwa do 31 stycznia 2022 roku.

 

[img:1]
 
Oprogramowanie i DAW Pady Kontrolery MIDI USB Kontrolery DJ Klawiatury sterujące Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

KOS 5.3 - Nowe oprogramowanie dla systemu KLANG
Więcej wiadomości