DiGiCo zmierza w kierunku sieci Milan z Avnu Alliance

DiGiCo zmierza w kierunku sieci Milan z Avnu Alliance

5 listopada 2021, 10:00
Producent: DiGiCo
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

DiGiCo jest znane z tego, że trzyma rękę na pulsie w temacie obecnych i przyszłych potrzeb rynku. Zdając sobie sprawę, że po pandemii temat połączeń będzie bardziej krytyczny niż kiedykolwiek, ogłosił swój udział w Avnu Alliance.

Ten ruch w kierunku sieci AVB i rodziny Milan, wraz z głębokim skupieniem się na tym, jak najlepiej zintegrować Milan z gamą cyfrowych konsolet mikserskich, jest obecnie jednym z głównych działań DiGiCo.

 

[img:1]

 

Milan powstał dzięki ścisłej współpracy wielu producentów. Opiera się na wspólnej technologii sieciowej, aby stworzyć połączenie między branżą AV, IT i krzemową. Jest już używany w projektach na całym świecie i przez takich producentów jak Adamson, Biamp, d&b audiotechnik, L-Acoustics, Meyer Sound, Neutrik i RCF.

 

DiGiCo jest zawsze w czołówce technologicznej. Od jakiegoś czasu przyglądamy się formatowi AVB, a teraz, gdy standard i zespół Milan sprawiają, że elementy integracji pro audio AVB są znacznie bardziej przyjazne dla branży, nadszedł właściwy czas, abyśmy się w to zaangażowali.

DiGiCo - Austin Freshwater

 

[img:2]

 

Milan jest zbudowany na otwartym standardzie AVB i pozwala wszystkim urządzeniom Milan współpracować ze sobą, opierając się na standardach sieci. Wdrożenie sieci Milan przez DiGiCo pozwoli na bezproblemowe dodanie konsol będących standardami branżowymi do łańcucha sieciowego, zapewniając, że wszystkie produkty AVB będą w pełni certyfikowane przez Milan.

 

Wielu naszych partnerów PA pracuje już z formatem AVB i niedługo będzie to opcja plug and play we wszystkich konsolach DiGiCo. Dla naszego działu badania i rozwój jest to obecnie priorytet!

DiGiCo - Austin Freshwater

 

więcej: digico.biz
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

Bezprzewodowy mikrofon USB, który ułatwi komunikację
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz