Kostki gitarowe napędzane lampą? To może być HIT

Kostki gitarowe napędzane lampą? To może być HIT

8 listopada 2021, 09:00

To może być hit od Blackstar! Seria efektów Dept 10 od Blackstar oferuje kompaktowe przestery, napędzane lampowo z funkcją interfejsu audio! Zapowiada się bardzo ciekawie.

 

 

Blackstar Dept 10 to nowa seria trzech lampowo napędzanych przesterów. Dual DriveDual Distortion oraz Boost napędzane są wewnętrzną lampą ECC83 pracującą przy napięciu 200V. O ile ostatnia z wymienionych konstrukcji to prosty drive, tak dwa początkowe modele oferują o wiele więcej niż tylko lampowe przesterowanie. 

 

[img:2]

 

Dual Drive oraz Dual Distortion wyposażone zostały w opatentowany przez Blackstar system ISF tone control, pozwalający zmieniać charakterystykę brzmienia z brytyjskiego na amerykańskie. Wyżej wymienione konstrukcje posiadają również trójdrożną korekcję oraz pętlę efektów. 

 

[img:3]

 

Dużym plusem jest możliwość korzystania z Dual Drive i Dual Distortion jako lampowo napędzanego interfejsu audio. Na pokładzie znajdziemy również symulację kolumny, która możemy konfigurować z poziomu naszego urządzenia mobilnego dzięki darmowej aplikacji Architect. 

 

[img:4]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Baryton i thinline Tele od Harley Benton
Więcej wiadomości