Tama True Touch Training Kit - Nowy zestaw padów perkusyjnych

Tama True Touch Training Kit - Nowy zestaw padów perkusyjnych

15 listopada 2021, 10:00
Producent: Tama

Zestawy do ćwiczeń są zawsze gorącym tematem, ze względu na nie słabnące zainteresowanie. Producenci starają się stworzyć produkt spełniający potrzeby większości muzyków. Nowa propozycja od Tamy jest dosyć interesująca i innowacyjna.

TAMA True Touch Training to nowy i innowacyjny system padów do ćwiczeń perkusyjnych. Został zaprojektowany, aby zapewnić niewiarygodnie realistyczną reakcję i cichą pracę. Korzyści z technologii True Touch są bardzo duże. Ćwiczenia techniczne i podstawowa praca wykonywana na tych padach treningowych bezproblemowo przekłada się na lepszą grę na zestawie.

 

[img:1]

 

4-częściowy zestaw treningowy TAMA True Touch zawiera 6-calowy pad stopy ze statywem, 10-calowy werbel ze sprężynami, 8-calowy tom pad i 9-calowy bęben basowy. Perkusiści uważają pady za jeden z najskuteczniejszych systemów do opanowania technik i niuansów bez przeszkadzania rodzinie, współlokatorom czy sąsiadom. 

Całość zawieszona jest na kompaktowej ramie Flush Frame, która jest łatwa w montażu i demontażu. Zestaw padów umożliwia też ustawienia zestawu blisko ściany, dzięki temu z True Touch Training Kit można ćwiczyć praktycznie wszędzie. Każdy pad jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc w skupieniu się na najważniejszych technikach sztuki perkusyjnych.

 

 

Tama to japońska firma założona w 1908 roku przez Hoshino Matsujiro i początkowo funkcjonowała jako księgarnia z nutami. Od 1962 roku firma zajęła się produkcją między innymi perkusji, a nazwa Tama pochodzi od imienia ukochanej babci Hoshino. Filozofia firmy Tama opiera się na tradycyjnej metodzie produkcji instrumentów i ciągłym rozwoju firmy i pracowników. W połączeniu z radością płynącą z gry na instrumentach i niesamowitą jakością wykonania firma jest cenioną marką do dziś.

 

[img:2]
 
więcej: www.tama.com
Pady elektroniczne Elektroniczne

Perkusja

PORADNIK: Nagrywanie perkusji w domu
Więcej wiadomości