Wojtek Olszak "O klasycznej produkcji muzyki we współczesnych realiach"

Wojtek Olszak "O klasycznej produkcji muzyki we współczesnych realiach"

5 listopada 2021, 13:00

Wojtek Olszak należy do osób, których słucha się z nieskrywaną ciekawością. Jest kompozytorem, realizatorem nagrań, właścicielem studia Woobie Doobie i producentem muzycznym w jednym. Spod jego "ucha" powstało wiele multiplatynowych albumów takich artystów jak m.in: Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Lady Pank, Kasia Stankiewicz, Kasia Kowalska. W dodatku, jak się przekonaliśmy na tegorocznej edycji Soundedit, to także świetny edukator. 

Tematem wykładu Wojtka był "Klasyczna produkcja we współczesnych realiach", gdzie omawiał praktyczne aspekty realizacji nagrań, dzielił się swoimi spostrzeżeniami, ilustrował przykłady dobrych praktyk w studiu. Czekamy na kolejną możliwość spotkania się z Wojtkiem i zapraszamy na krótki wywiad zaraz po wykładzie.

Wojtek Olszak na Soundedit 

 

Fotogaleria z Soundedit 2021

[img:1]

[img:2]

 

 

Procesory dźwięku Oprogramowanie i DAW Monitory studyjne
Co to jest Mastering? Kto to jest Grzegorz Piwkowski?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz