Audiotech zaprasza na warsztaty „Homerecording z Arturią”

Audiotech zaprasza na warsztaty „Homerecording z Arturią”

12 listopada 2021, 09:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Muzyka to twoja pasja? Chcesz tworzyć muzykę w domu, w podróży, gdziekolwiek? Nie wiesz jak zacząć i co ci będzie potrzebne? A może już zacząłeś, ale chcesz usystematyzować swoją wiedzę i dowiedzieć się co nieco o produktach marki Arturia? Wpadaj koniecznie na „Homerecording z Arturią”!

Warsztaty mają na celu przybliżyć nowe interfejsy audio Arturia MiniFuse 1 oraz MiniFuse 2, oprogramowanie Arturia do tworzenia muzyki – Analog Lab, V Collection, FX Collection oraz kompaktowy kontroler jak MiniLab, czy KeyLab Essential, który może stać się centrum dowodzenia. Chodzi o pokazanie prostych, intuicyjnych urządzeń za pomocą których można z łatwością tworzyć muzykę w domu i nie tylko!

 

[img:1]

 

Terminy

 
  • 18.11.2021 – Łódź @ Skylark – 18:00 – wydarzenie FB
  • 19.11.2021 – Warszawa @ Szkoła produkcji muzyki Music Laboratory – 18:00 – wydarzenie FB
  • 24.11.2021 – Kraków @ Music-Shop – 18:00 – wydarzenie FB
  • 25.11.2021 – Wrocław @ Salon Muzyczny Riff Wrocław – 17:00 – wydarzenie FB

 

[img:2]

 

Warsztaty poprowadzi Jakub Manaj, specjalista produktowy marki Arturia. Na miejscu przewidziany jest również konkurs i gadżety dla uczestników! Całość potrwa ok. 2 godziny.

Dodatkowo podczas warsztatów w szkole produkcji muzyki Music Laboratory (19.11), równocześnie odbywać się będzie drugi warsztat: „CV i MIDI – jak opanować świat za pomocą sygnałów kontrolnych” na bazie serii Step od Arturia. Bez problemu wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w obu grupach, ponieważ odbędą się dwie tury warsztatowe – zamiennie! Drugi warsztat poprowadzą specjaliści z Soundofyou.eu.

Do zobaczenia na warsztatach!

 

Interfejsy audio Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Miksujesz, masterujesz nagrania - zobacz Sennheiser HD 400 PRO
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz