PRS Tremonti - wyjątkowa seria na wyjątkową rocznicę!

PRS Tremonti - wyjątkowa seria na wyjątkową rocznicę!

15 listopada 2021, 12:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Co to za niesamowita podróż! Dwadzieścia lat temu firma PRS nawiązała niezwykle twórczą współpracę z Markiem Tremontim, która trwa do dnia dzisiejszego. By uczcić ten niezwykły związek na rynku ukazało się zaledwie dwadzieścia niezwykle wykończonych instrumentów. 

 

 

Mark Tremonti był razem z Carlosem Santaną pionierem wśród gitarzystów, którzy doczekali się własnych, sygnowanych przez PRS instrumentów. Lider Creed (następnie Alter Bridge i solowego projektu) przez dwie dekady doczekał się co prawda sporej liczby modeli noszących jego inicjały, jednak podstawowa specyfikacja pozostała niezmienna. 

 

[img:4]

 

PRS Tremonti to rasowy singlecut, wyposażony w opatentowany gryf typu PRS Pattern Thin, 22 progi oraz zestaw przetworników Tremonti Treble oraz Bass. To co wyróżnia rocznicowe egzemplarze to niezwykłe wykończenie, którego autorem jest Joe Fenton. Artysta rozpoczął współpracę z Markiem w 2014 roku, zdobiąc jego osobisty instrument. Przy okazji dwudziestej rocznicy współpracy PRS & MT, Joe otrzymał dwadzieścia gitar, z której każda otrzymała swój indywidualny wzór. 

 

[img:1]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Plastik wyłowiony z wody gra. I to jak!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz