Inteligent Harmony Machine - Ciekawy pitch shifter od Electro-Harmonix

Inteligent Harmony Machine - Ciekawy pitch shifter od Electro-Harmonix

16 listopada 2021, 12:00
Producent: Electro-Harmonix

Najnowszy dodatek w katalogu efektów Electro-Harmonix robi wrażenie! Inteligent Harmony Machine to kompaktowy pitch shifter, który mimo niepozornych rozmiarów ma nam całkiem wiele do zaoferowania. 

 

 

Electro-Harmonix Intelligent Harmony Machine to najnowszy pitch shifter w katalogu nowojorskiego producenta. Model ten, reklamowany jako inteligentna maszyna do tworzenia harmonii, pozwala na stworzenie do dwóch interwałów z sygnału bazowego i korzysta z algorytmów zastosowanych już wcześniej z powodzeniem w modelu Pitch Fork+IHM posiada dwa tryby pracy: Intelligent Harmony oraz Polyphonic.

 

[img:1]

 

Ten pierwszy (po uprzednim wybraniu tonacji) tworzy harmonie w oparciu o wykonywane jednogłosowe melodie, podczas gdy drugi tryb pracy pozwala na jedno jak i wielogłosowe melodie, wokół których budowane są harmonie w oparciu o 11-stopniowy przełącznik interwałów.

Ciekawym dodatkiem jest opcja Momentary Mode, polegająca na aktywacji urządzenia tylko podczas przyciskania przełącznika, pozwala to na rozszerzenie funkcjonalności IHM i wykorzystywanie jako pseudo-whammy. Ponad to funkcja Dry out pozwala na eksperymentowanie z miksowaniem suchego i przetworzonego sygnału. 

 

[img:2]
 
więcej: www.ehx.com
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Gratka dla gitarzystów - nowy efekt do budowania przestrzeni
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz