Immersyjny procesor CODA Audio - SPACE HUB

Immersyjny procesor CODA Audio - SPACE HUB

21 stycznia 2022, 10:00
Producent: Coda Audio
Dystrybucja: TOMMEX

CODA Audio ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego procesora immersyjnego SPACE HUB, wyposażonego w zaawansowane algorytmy dźwięku przestrzennego do pozycjonowania i przemieszczania obiektów dźwiękowych.

 

 

SPACE HUB może renderować do 128 źródeł dźwięku na 128 wyjść, aby pomóc w tworzeniu intensywnych wrażeń słuchowych 3D w teatrach, domach modlitwy, salach koncertowych i studiach produkcyjnych. Procesor jest integralnym elementem systemu immersyjnego CODA SPACE i został z powodzeniem wdrożony na niedawnym wydarzeniu muzyki elektronicznej Utopia Festival w Marsylii. 

 

[img:1]
 

SPACE HUB jest z pewnością kluczowy dla naszego przejścia do immersyjnych systemów audio, ale nie powinien być postrzegany jako pojedynczy produkt. Zamiast tego należy go postrzegać w kontekście szerszego rozwiązania SPACE Immersive System jako całości. Liniowa odpowiedź fazowa wszystkich naszych urządzeń głośnikowych ma również fundamentalne znaczenie dla sposobu, w jaki osiągamy spójność pola falowego niezbędną do prawdziwie wciągających wrażeń.

David Webster - dyrektor ds. globalnego marketingu CODA Audio

 

[img:2]

więcej: codaaudio.com
Procesory dźwięku

Gdzie kupić?

Coda Audio Coda Audio www.codaaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

Studio

L-Acoustics L-ISA Studio teraz z wyjściem binauralnym
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz