Co za zaszczurzenie za sprawą JHS PackRat!

Co za zaszczurzenie za sprawą JHS PackRat!

17 listopada 2021, 10:00
Producent: JHS

ProCo Rat to z pewnością jeden z najbardziej charakterystycznych przesterów w kostce w historii. Teraz, dzięki modelowi JHS PackRat, możemy delektować się różnymi odmianami tej kultowej konstrukcji w jednym, małym urządzeniu. 

 

 

JHS PackRat to jeden z tych efektów, których aż żal nie mieć. Szczególnie gdy jest się miłośnikiem przesteru spod znaku ProCo Rat i układu LM308. Tęgie głowy z JHS wykorzystali technologię użytą wcześniej w modelach Muffuletta i Bonsai, pozwalającą na emulację wielu rodzajów układów w jednym, kompaktowym opakowaniu. 

 

[img:2]

 

PackRat mieści w sobie brzmienia 9 różnych odmian kultowego Szczura a mianowicie: OG V1 (1979-83), White Face V3 (1984-1986), Turbo V5 (1989) BRAT V6 (1997), Dirty V7 (2004), LA (1986), Landgraff MO’D (1999), Caroline (2010), JHS Mode. Tak więc jeśli nie do końca podjąłeś decyzję jaki konkretnie model Rata Tobie odpowiada, JHS zdecydowanie pomoże Ci z podjęciem wyboru. 

 

[img:1]

[img:3]

 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Nieprzebrane ilości "nie gotówki...", ale przesteru. Joyo R-17
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz