Novation udostępnił 6 darmowych paczek sampli dla Circuit Rhythm

Novation udostępnił 6 darmowych paczek sampli dla Circuit Rhythm

22 listopada 2021, 09:00
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

Odśwież swoją bibliotekę z pomocą setek nowych sampli royalty-free dla Circuita Rhythm. Oto Circuit Rhythm Sample Expansion Pack!

6 nowych paczek brzmień pozwoli Ci kreatywnie zapędzić się jeszcze dalej. Od winylowych sampli, przez soulowe akordy aż po energetyczne breaki i żywe instrumenty, Sample Expansion może posłużyć do tworzenia w wielu różnych gatunkach muzyki. Możesz pobrać go już teraz. Możesz spodziewać się jeszcze wielu darmowych aktualizacji i sampli dla Circuita Rhythm w przyszłości.

 

 

Pobierz i załaduj nowe sample packi za pomocą aplikacji Novation Components. Zacznij ciąć, kształtować i resamplować swoje dźwięki, bez wysiłku. Podłącz swój telefon, gramofon lub syntezatory do Circuita Rhythm I nagrywaj nowe sample bezpośrednio na nim.

Rozpocznij nowe projekty z 6 paczkami sampli, każdy o unikalnym stylu. Dźwięki wielu różnych instrumentów, które możesz ciąć i zmieniać jak tylko chcesz, błyskawicznie wzbogacą twoje utwory.

 

 
Pady Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

Miksujesz, masterujesz nagrania - zobacz Sennheiser HD 400 PRO
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz