Astra Beam260IP - oświetlenie Beam do pracy w każdych warunkach

Astra Beam260IP - oświetlenie Beam do pracy w każdych warunkach

30 listopada 2021, 20:00
Producent: Prolights

Kompaktowa ruchoma głowa typu beam z obudową o stopniu ochrony IP65 to kolejna nowość od Prolights. Astra Beam260IP jest mniejsza, jaśniejsza i szybsza niż jakakolwiek inna oprawa z IP dostępna na rynku. W porównaniu do alternatywnych urządzeń przeznaczonych wyłącznie do pracy wewnątrz pomieszczeń wymaga mniej czasu na konserwację oraz mniejsze koszty utrzymania dzięki szczelnej obudowie.

 

[img:1]

 

Źródło światła opiera się o nową lampę łukową Osram SIRIUS HRI PRO o mocy 260 W. Pomimo tego, że jest to tradycyjne źródło światła jest ono o tyle robiące wrażenie, że jego żywotność wynosi 6000 godzin. Dodatkowo, źródło światła o natywnej temperaturze barwowej 7 800K i relatywnie małej mocy daje nam na wyjściu światło o imponującym natężeniu 1 984 000 lx w odległości 5m.

Optyka o stałej szerokości 2° i robiącej wrażenie soczewce frontowej o średnicy 140mm, jest antyrefleksyjna oraz pokryta została filtrem achromatycznym. System zmiany kolorów składa się z filtrów do wyboru 2 500K i 3 200K + CTB oraz koło kolorów z 10 filtrami. Regulacja intensywności odbywa się płynnie z 16 – bitową rozdzielczością z wykorzystaniem mechanicznego ściemniacza oraz możliwością efektu stroboskopowego do 28Hz.

 

 

Urządzenie wyposażono w szeroką gamę dynamicznych efektów. Zawiera tarczę z 15 stałymi gobo + pozycja otwarta, 2 pryzmy nakładające się na siebie dla spektakularnych przestrzennych efektów. Pierwsza z pryzm jest obrotowa z możliwością pracy w obu kierunkach oraz 8 fasetami, druga z pryzm to również obrotowa i bi-kierunkowa o 6 fasetach. Wyposażono je także w liniowy filtr frost. Ruch głowicy odbywa się w zakresie 540° dla panoramy oraz 230° dla pochyłu, całość jest dokładna i powtarzalna dzięki 16 – bitowej rozdzielczości kontroli.

Sterowanie odbywa się z wykorzystaniem protokołów DMX512, RDM, Art.-Net, sACN, W – DMX. Bezprzewodowe sterowanie odbywa się za pomocą wbudowanego transceivera. Dla manualnej kontroli wyposażono go w wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LCD z zasilaniem bateryjnym oraz auto-obracaniem. Całość urządzenia waży około 28.6kg.

 

[img:2]

 

beam Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Prolights

Dystrybucja w Polsce:

Show Design

adres:
ul. Prusicka 31 55-100 Trzebnica

Oświetlenie

Lights in Alingsas lśni w magicznych kolorach dzięki Cameo
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz