Arturia Black Friday - 50% rabat na oprogramowanie!

Arturia Black Friday - 50% rabat na oprogramowanie!

26 listopada 2021, 10:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Odśwież swoje inspiracje i zanurz się w muzycznej rzeczywistości, na jaką masz ochotę! Arturia Black Friday wystartował wraz z rabatami 50% na V Collection, FX Collection oraz Pigments. Promocja potrwa do 8 grudnia 2021 roku.

Producenci, kompozytorzy, twórcy bitów, autorzy piosenek - kimkolwiek jesteś, w ten Czarny piątek zafunduj swojej konfiguracji inspirujące nowe dźwięki, od wciągających instrumentów programowych po transformujące efekty dźwiękowe.

 

[img:1]
 

V Collection 8

Odkryj najbardziej kultowe postacie z historii syntezy dzięki nagradzanej antologii niesamowitych instrumentów. Legendy takie jak OB-Xa V, DX7 V, Mellotron V, Jup-8 V, Emulator II V i wiele innych, przeprojektowane i ulepszone pod kątem współczesnych wymagań. Więcej informacji tutaj.

 

[img:2]
 

FX Collection 2

Wyselekcjonowany i inspirujący zestaw wtyczek do miksowania i masteringu, od analogowych klasyków, takich jak Chorus JUN-6 i Comp DIODE-609, do kreatywnych pionierów, takich jak Rev INTENSITY i Bus FORCE. Dźwięk studyjnej jakości na wyciągnięcie ręki! Więcej informacji tutaj.

 

[img:3]
 

Pigments

Najlepszy softsynth w każdym odcieniu syntezy. Wyposażony w wiele silników dźwiękowych, nieograniczoną modulację i płynny, oznaczony kolorami interfejs, Pigments sprawia, że najbardziej złożone projekty dźwiękowe są intuicyjne. Dodatkowo, tylko w Czarny piątek, przy zakupie Pigments otrzymasz całkowicie darmowy pakiet dźwięków Spectrum z 500 presetami! Więcej informacji tutaj.

 

[img:4]
 
Pluginy, instrumenty, sample Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Szukasz kaset do Portastudio? Nie musisz. TASCAM 424
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz