Numark HF175 - Poszukiwane słuchawki dla DJ-a już są

Numark HF175 - Poszukiwane słuchawki dla DJ-a już są

26 listopada 2021, 09:00
Producent: Numark
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Numark nie od wczoraj zaopatruje DJ-ów z całego świata w sprzęt zaprojektowany specjalnie pod ich potrzeby. Dlatego właśnie produkty tej marki cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Od teraz jest ich jeszcze więcej: 23 listopada miała bowiem miejsce premiera monitorujących słuchawek DJ-skich o nazwie HF175.

Słuchawki te powstały z myślą o pracujących DJ-ach, spędzających wiele godzin na miksowaniu. Dlatego właśnie wyposażono je w miękkie skórzane nauszniki i zszywany skórzany pałąk – długotrwały komfort zapewniony, możemy więc płynnie przejść do kwestii jakości dźwięku.

 

[img:1]

 

Odpowiadają za nią neodymowe głośniki z membraną o średnicy 40 mm. W połączeniu z zamkniętą konstrukcją dają potężny i czysty dźwięk. Ponadto, HF175 świetnie izoluje dźwięki otoczenia, dając użytkownikowi pełen komfort odsłuchu. Nawet za pomocą jednego ucha, co jest zasługą zastosowania obracanej o 180 stopni ramy.

Kiedy wspominamy o nowoczesnym designie, zazwyczaj mamy na myśli to, jak wizualnie odnosi się do najnowszych trendów. W tym wypadku Numark również sprostał oczekiwaniom, jako że nowy model prezentuje się nader efektownie.

 

[img:2]

 

Ale to nie wszystko: dodatkowe pochwały dla projektantów należą się w tym przypadku za kompaktowe wzornictwo i lekkość. Dzięki temu słuchawki spisują się wybornie nie tylko w warunkach klubowych czy studyjnych, ale też w drodze.

Model ten stanowi odpowiedź na potrzeby profesjonalnych DJ-ów, ale jako że cena nie jest zaporowa (zwłaszcza w zestawieniu z możliwościami), słuchawki te trafią także w gusta początkujących. Co więcej, sprawdzą się też przy czysto casualowych zastosowaniach, takich jak słuchanie muzyki czy oglądanie filmów i seriali.

 

[img:3]
 
Słuchawki DJ Słuchawki profesjonalne Słuchawki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Numark rozwiń listę sklepów

Ni to głośnik ni słuchawki. Nowa koncepcja głośnika [CES22]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz