Firma Music Service wybrała mikrofony Austrian Audio

Firma Music Service wybrała mikrofony Austrian Audio

30 listopada 2021, 10:00
Producent: Austrian Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Austrian Audio zawitał w firmie nagłośnieniowej Music Service z Poznania. Właściciel, Mateusz Szternel, postawił na aktywne mikrofony dynamiczne OD505 oraz pojemnościowe CC8. Co ma do powiedzenia o swoim wyborze?

 

[img:3]
Mateusz Szternel
Music Service

 

Mikrofony Austrian Audio poznałem już jakiś czas temu, przy okazji prezentacji sprzętu, który również jest w dystrybucji ESS Audio. Na początku nie byłem nimi zainteresowany, ponieważ nie było możliwości pracy z nimi na koncertach.

Zakupiłem pierwszą parę w Polsce mikrofonów CC8. Paluszki są solidnie wykonane i razem z zestawem niezbędnych akcesoriów spakowane w elegancką walizkę. Jak wyglądają, tak grają. W tym przedziale cenowym - pierwsza liga.

Mateusz Szternel - Music Service 

 

[img:1]

 

Używałem tych mikrofonów z wieloma instrumentami. Piano, skrzypce, flet, gitara, overheady, hi hat czy nawet jako dogłośnienie spektakli teatralnych. Instrumenty brzmią naturalnie, nie są przejaskrawione.

Blachy i hi hat to po prostu bajka, miękkie brzmienie, bez wyostrzonej góry. Z kolei jako dogłośnienie spektakli – dźwięk jest po prostu naturalny. Siedząc w ostatnim rzędzie słyszymy wyraźnie każde słowo, ale bez wrażenia, że wydobywa się z głośników. 

Potem przyszedł czas na mikrofon mikrofon wokalowy OD505. Mikrofon jest bezkonkurencyjny w swojej klasie cenowej, po prostu mistrzostwo! W końcu uzyskuję wokal, który jest przyjemny dla ucha, jest pozbawiony sybilantów, a jednocześnie bardzo klarowny. Wokal z mikrofonu OD505 idealnie miksuje się z brzmieniem gitary czy pianina.

To na pewno nie koniec moich zakupów od Austrian Audio.

Mateusz Szternel - Music Service

 

[img:2]
 
Pojemnościowe Dynamiczne Mikrofony

Gdzie kupić?

Austrian Audio Austrian Audio austrian.audio

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa
d&b audiotechnik Soundscape pod gwiazdami w Odeonie Heroda
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz