Arturia V Collection 8.2 - aktualizacja dodająca wsparcie dla Apple M1 już dostępna

Arturia V Collection 8.2 - aktualizacja dodająca wsparcie dla Apple M1 już dostępna

30 listopada 2021, 11:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Arturia opublikowała aktualizację do V Collection sygnowaną jako 8.2. Jest to istotna aktualizacja, za którą wyczekiwało wielu użytkowników - posiadaczy procesorów Apple M1! Ale nie tylko... zobaczcie co jeszcze nowego!

 

 

Kompatybilność z Apple M1

Instrumenty V Collection oferują teraz natywną obsługę procesorów Apple M1 nowej generacji, zapewniając bezbłędną wydajność systemu macOS.

 

[img:1]

 

Więcej mikrotuningu

Clavinet V, Stage-73 V, Piano V i DX7 V są teraz wyposażone w wszechstronną kompatybilność z technologią ODDSound MTS-ESP.

 

[img:3]

 

Aktualizacja GUI i animacji

Reakcja interfejsów 4K na instrumenty V Collection jest teraz szybsza i płynniejsza niż kiedykolwiek dzięki aktualizacji wykorzystującej platformę JUCE 6.

 

[img:2]

 

Wstępne ładowanie

Presety z fabrycznych bibliotek instrumentów V Collection ładują się teraz do 2 razy szybciej, zapewniając płynniejszą pracę! To jak, zadowoleni? Aktualizujcie raz dwa i cieszcie się jeszcze wydajniejszym pakietem V Collection!

 

[img:4]

 

Pluginy, instrumenty, sample Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Szukasz kaset do Portastudio? Nie musisz. TASCAM 424
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz