Aer Compact 60 IV: Najbardziej pożądane wzmacniacze do akustyka w nowej odsłonie

Aer Compact 60 IV: Najbardziej pożądane wzmacniacze do akustyka w nowej odsłonie

29 listopada 2021, 12:00
Producent: AER
Dystrybucja: Music Info

Compact 60 IV generacji od AER to jeden z najczęściej wybieranych wzmacniaczy do instrumentów akustycznych na rynku. Oprócz walorów praktycznych, nowe comba przykuwają oko szeroką paletą wersji kolorystycznych. 

Nie bez znaczenia wzmacniacze Aer firmowane są przez największe gwiazdy gitarowej estrady jak m.in Tommy Emmanuel, który nie tylko z nich korzysta, ale ma nawet własną sygnowaną linię combo. 

 

Co nowego we wzmacniaczach Aer Compact 60 IV?

[img:1]

Zobacz video: Jaki wzmacniacz do gitary akustycznej?

Przypomnijmy, AER Compact 60 IV jest dwukanałowym, 60 wattowym wzmacniaczem, przeznaczonym do nagłaśniania instrumentów akustycznych. Konstrukcja ta posiada dwa wejścia - liniowe oraz mikrofonowo/liniowe. Na pokładzie znajdziemy również niezależną korekcję dla każdego kanałów, zasilanie phantom (kanał mikrofonowy) oraz pokładowe efekty cyfrowe (możliwość wyłączenia za pomocą przełącznika nożnego) z dwoma ustawieniami: reverb lub delay oraz regulacją nasycenia niezależną dla każdego z kanałów. 

 [img:2]

[img:5]

Najnowsza odsłona tej serii oferuje wiele ciekawych wersji kolorystycznych, konstrukcje wykonane z litego dębu jak i wersję z głośnikiem ustawionym pod kątem (Slope) na kształt odsłuchu (wedge). Dla każdego coś dobrego ! 

[img:4]

[img:3]

 

Zobacz także: Jaki powinien być wzmacniacz do gitary akustycznej (combo)?

 

 

 

 

do gitary akustycznej Pozostałe efekty Efekty do gitary akustycznej do gitary elektrycznej Komba gitarowe Wzmacniacze

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > AER rozwiń listę sklepów

Gitara

Strymon przenosi nas w lata 60-te
Więcej wiadomości