Efekt gitarowy posiadający nieprzebrane ilości "nie gotówki...", ale przesteru. Oto Joyo R-17 Dark Flame

Efekt gitarowy posiadający nieprzebrane ilości "nie gotówki...", ale przesteru. Oto Joyo R-17 Dark Flame

3 grudnia 2021, 10:00
Producent: Joyo
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Kostka gitarowa R-17 Dark Flame od Joyo to ciekawa opcja dla gitarzystów ciężkiego brzmienia, szukających niedrogiego, aczkolwiek skutecznego efektu z całą masą przesteru. Najnowsza propozycja Joyo, dodajmy że zyskującego coraz większą popularność producenta, kusi nie tylko wyglądem, ceną, ale i skuteczną korekcją. 

w skrócie:

 

Posłuchaj brzmienia Joyo R-17 Dark Flame

 

Joyo R-17 Dark Flame to kolejny przedstawiciel R Series, linii efektów nastawionych na jak najbardziej korzystny stosunek ceny do jakości. Podobnie jak w pozostałych urządzeniach tej serii znajdziemy tu maksymalną prostotę konstrukcji jak i wizualną ascetyczność. R-17 to przester w kostce, oferujący całkiem potężną dawkę gainu. To co wyróżnia ten model to trójdrożna korekcja (Treble, Mid oraz Bass), która w połączeniu z mini-przełącznikiem (Dark, Bright oraz Off) umożliwia okiełznanie przesterowanego chaosu. 

 

[img:2]

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Joyo rozwiń listę sklepów

Gitara

Plastik wyłowiony z wody gra. I to jak!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz