AVX Precis PR i VPX sprawdzi się w dystrybucji wideo dla małych i średnich instalacji AV

AVX Precis PR i VPX sprawdzi się w dystrybucji wideo dla małych i średnich instalacji AV

2 grudnia 2021, 12:00
Producent: AMX
Dystrybucja: ESS Audio

Jeśli poszukujesz wszechstronnego, niedrogiego rozwiązania dystrybucji wideo dla małych i średnich instalacji, matryce i przełączniki AMX mogą być rozwiązaniem dla ciebie. Wydajne rozwiązania AV wymagają odpowiedniego doświadczenia integratora, ale także wiedzy i dostępu do najnowszych technologii. AMX dostarcza kompleksowy sprzęt dla instalacji AV, którego zastosowanie jest bardzo szerokie od edukacji,  poprzez rynek konferencji, korporacje czy sale sądowe -słowem wszędzie tam, gdzie multimedia pomagają w pracy.  

Co oferuje w skrócie AMX Precis PR:

 [img:2]

Nowa seria AMX Precis PR obejmuje cztery nowe przełączniki matrycowe od 4x2 aż do 8x8, nowy procesor Precis PR-WP-412 zapewniający możliwość wykorzystania aż czterech źródeł jednocześnie oraz konwerter HDMI-USB - UVC1-4K. Niezależnie od tego, czy produkty te są używane razem, czy osobno, zapewniają niezrównane funkcjonalności.

  

AMX Procesor Precis 4 x 1 + 1

PR-WP-412 to niezwykle wszechstronne i wydajne rozwiązanie AV. Może pracować w dwóch trybach: procesora wizji 4x1+1, jak i matrycy 4x2. Dzięki łączeniu wielu funkcjonalności w jednym urządzeniu, sprawdzi się w wielu zastosowaniach i scenariuszach, które na co dzień są wykorzystywane przez korporacje, szkoły wyższe i uniwersytety, bary sportowe, kasyna, czy sale sądowe jako ekonomiczne rozwiązanie do przełączania lub łączenia źródeł 4K60 4:4:4 HDMI na jednym wyświetlaczu.

 

[img:3]

 

AMX Seria Precis - przełączniki matrycowe

Nowa seria Precis PR to przystępne cenowo przełączniki matrycowe 4K60 4:4:4, idealne do małych i średnich instalacji. Dostępne są w czterech konfiguracjach 4x2, 6x2, 4x4 i 8x8. Seria Precis zapewnia najwyższą jakoś reprodukcji obrazu pixel-by-pixel, szybkie przełączanie, kompleksowe zarządzanie EDID czy deembeder audio.

 

  • Obsługa rozdzielczości 4K60 4:4:4
  • Prosty w użyciu interfejs sieciowy
  • Otwarty interfejs API

 

[img:1]

 

AMX VPX

Ceniona Seria VPX to rodzina przełączników z wyjściem HDBaseT, które są przeznaczone do małych i średnich sal konferencyjnych. Wbudowany skaler ułatwia projektowanie i upraszcza tor sygnału, zapewniając automatyczne dostosowanie wideo do natywnej rozdzielczości wyświetlacza. Obsługa rozdzielczości 4K60 4:4:4 zapewnia najlepszą jakość, a deembeder audio pozwala na prostą integrację z zewnętrznym systemem nagłośnienia. Seria VPX zapewnia oprócz standardowego wyjścia HDMI także lustrzane wyjście HDBaseT, dzięki czemu przełącznik może być podłączony bezpośrednio do wejścia HDBaseT projektora lub wykorzystać odbiornik AMX DXLite zapewniając przesył sygnału wideo nawet do 100m.

 

  • Obsługa rozdzielczości 4K60 4:4:4
  • HDCP 2.2
  • HDBaseT (mirror)
  • Dystrybucja USB 2.0 przez HDBaseT

 

więcej: www.amx.com
Procesory dźwięku Nagłośnienie - akcesoria

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > AMX rozwiń listę sklepów

Systemy nagłośnieniowe Alcons na OFF Festivalu 2022
Więcej wiadomości