Świetne nagrody w Międzynarodowym Turnieju Perkusyjnym

Świetne nagrody w Międzynarodowym Turnieju Perkusyjnym

10 grudnia 2021, 09:00

Z racji ciągle trwającej pandemii i panujących obostrzeń - nie wszystkie wydarzenia kulturalne przeniosły się do sfery offline. Wrocławskie Tony nie dawno ogłosiły świetny konkurs z bardzo ciekawymi nagrodami. Co najważniejsze udział w nim może wziąć każdy.

 

 

Dla uczestników przygotowano dwie kategorie: etiuda na pad/werbel oraz gra na zestawie perkusyjnym. Nawet jeśli nie masz dostępu do zestawu, a czujesz się mocniejszy w technicznych aspektach grania na bębnach - to pierwsza kategoria jest dla Ciebie. Nuty oraz podkłady są do pobrania ze strony. Należy pamiętać, aby zagrać dokładnie wszystko co jest zapisane w nutach (akcenty, dynamika, układ rąk). Inaczej jest w przypadku konkursu gry na zestawie perkusyjnym.

 

[img:1]

 

Każdy z poziomów posiada własny autorski podkład stworzony Szymona d’ Danisa. Uczestnik nie znajdzie żadnych filmów instruktażowych ani nut, ponieważ organizatorzy chcą usłyszeć w 100% własne interpretacje utworów. Oceniane będzie wszystko: od techniki, przez muzykalność, po interpretację. Nagrania powinny umożliwić bez problemu ocenę techniki i brzmienia. Pliki w formacie mp4 należy przesłać na adres [email protected] do 31.12.2021 wraz formularzem zgłoszeniowym. 

Udział w turnieju jest darmowy, a nagrody są naprawdę świetne. Nagrodami są m.in pady, pałki, lekcje perkusji, zniżki na talerze Impression, dostęp do kursu, ale także werbel Sonor Benny Greb (mk1) oraz crash 1" marki Impression z serii Dark. Szczegółową rozpiskę nagród, wymagania techniczne nagrań oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie w regulaminie konkursu, który wraz nutami i podkładami do pobrania - znajdują się na stronie organizatora.

 

[img:3]
 
Akustyczne

Perkusja

Powrót firmy DrumCraft na rynek perkusyjny
Więcej wiadomości