Arturia PolyBrute 2.0 - Aktualizacja do flagowego syntezatora już dostępna do pobrania

Arturia PolyBrute 2.0 - Aktualizacja do flagowego syntezatora już dostępna do pobrania

9 grudnia 2021, 18:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Arturia PolyBrute 2.0, czyli aktualizacja do flagowego syntezatora już dostępna! Polifoniczna analogowa bestia staje się jeszcze potężniejsza! A co nowego wprowadza świeże oprogramowanie układowe?

 

 

Nowe efekty EQ i Ensemble

Kształtuj ostatni etap swojego dźwięku za pomocą jednej z 7 opcji EQ w nowym, czwartym slocie FX, oraz rozszerzaj i wzbogacaj bazę stereo PolyBrute za pomocą efektu Ensemble inspirowanego klasycznym sprzętem studyjnym.

 

Poprawiona dokładność syntezatora

Wprowadź kolejne stopnie niedoskonałości i losowości do parametrów; dostosuj dokładność elementów sterujących, takich jak szerokość impulsu w oscylatorze, ustawienia filtrów, czy skorzystaj z nieskwantyzowanego LFO. Wszystko po to, aby brzmienie było jeszcze bardziej ludzkie!

 

[img:2]

 

Tryb akordowy

PolyBrute zawiera teraz tryb akordowy do grania akordów za pomocą jednego klawisza na klawiaturze. Po prostu przytrzymaj ustawienie polifonii i zagraj do 6 nut, aby ustawić brzmienie akordu.

 

Duofoniczny aftertouch

Ekspresyjność funkcji Aftertouch w PolyBrute  można teraz dostosować do swojego stylu gry. Skonfiguruj Aftertouch tak, aby został zaaplikowany tylko do ostatniego zagranego dźwięku lub do grupy dźwięków, pozostawiając poprzednie bez zmian.

 

[img:3]

 

Ulepszony LFO 3

Ustaw trzecią krzywą LFO PolyBrute po swojemu, aby uzyskać modulację jakiej potrzebujesz. Wzrost lub spadek, wykładniczy lub logarytmiczny, kształt tego LFO można całkowicie dostosować.

 

Informacje zwrotne na wyświetlaczu w czasie rzeczywistym

Ekran PolyBrute wyświetla teraz nazwy parametrów i wartości w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz lepiej skupić się na swoim patchu i być na bieżąco z każdą drobną poprawką dźwiękową.

 

[img:1]
 
Syntezatory

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Waldorf ulubieńcem Hansa Zimmera
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz