Syntezator Teenage Engineering OP-Z teraz ze słuchawkami M-1 gratis

Syntezator Teenage Engineering OP-Z teraz ze słuchawkami M-1 gratis

14 grudnia 2021, 10:00
Producent: Teenage Engineering
Dystrybucja: AUDIOTECH

Do syntezatora OP-Z od teenage engineering, możesz otrzymać słuchawki M-1 gratis! Jest to oferta ściśle limitowana, dlatego radzimy się spieszyć!

Syntezator Teenage Engineering OP-Z to nie tylko syntezator, lecz także sekwencer, sampler i groovebox w jednym! Urządzenie, które zaskoczy wszystkich jeszcze bardziej. Jest wielkości pilota do telewizora, dwa razy mniejszy od poprzednika, lecz charakteryzuje się potężnymi możliwościami. OP-Z oparto na zaawansowanym sekwencerze, jednak to nie tylko narzędzie do komponowania. „Z” oznacza trzeci wymiar, głębię oraz kreatywność związaną z tworzeniem muzyki.  Od teraz możliwym będzie sekwencjonowanie nie tylko audio, lecz także video, wizualizacji, zdjęć i świateł po DMX. Bez wątpienia to maszyna wprost ze snów!

 
[img:1]

M-1 to składane słuchawki z odpinanym i wbudowanym mikrofonem, stworzone z myślą o OP-Z! Słuchawki zostały wyposażone w kabel audio o długości 1200 mm ze złączami 3.5 mm (trrs). M-1 są idealne do użycia z OP-Z, nie tylko służąc jako odsłuch, ale także pozwalając na łatwy sampling głosu. M-1 są także kompatybilne z każdym sprzętem audio z wyjściem słuchawkowym. Udostępniają dwa gniazda audio, po jednym z każdej strony. Mikrofon zewnętrzny można podłączyć do dowolnego z nich. Co ciekawe, słuchawki pozwalają na połączenie szeregowe kilku sztuk, aby dzielić się wrażeniami muzycznymi z innymi!

 
[img:2]
 
Pady Syntezatory Kontrolery DJ Słuchawki Słuchawki profesjonalne Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Teenage Engineering Teenage Engineering teenage.engineering

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Teenage Engineering rozwiń listę sklepów

Studio

Yamaha CK - Twoje brzmienie. Gdziekolwiek
Więcej wiadomości