3 w 1. Czyli jak zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki nowemu profilowi Robe T11.

3 w 1. Czyli jak zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki nowemu profilowi Robe T11.

14 grudnia 2021, 12:00
Producent: Robe

Jedno urządzenie z 3 typami soczewek, wyposażone w wymienny silnik LED „Multi-Spectral” będący autorską i innowacyjną technologią od Robe. Zakres zoom od 5° do 60°. Stylowe i kompaktowe oświetlenie LED o wadze zaledwie 15kg. 

w skrócie:

  • nowa oprawa Robe posiada 3 typy soczewek: profil, PC, Fresnel
  • szybka i łatwa wymiana frontowej soczewki 
  • zakresem zoom dla profilu od 5° do 50°, Fresnel zoom od 5° do 60°(optyka regulowana jest manualnie)
  • źródło światła: 350W silnik LED MSL TE, wielospektralne i wymienne źródło
  • strumień świetlny na poziomie ponad 9500lm
  • możliwości sterowania kolorem: CRI 80-95, temperatura: 2700K do 8000K
  • uchwyt na tarcze gobo
  • więcej o profilach na portalu INFOMUSIC znajdziesz w dziale OŚWIETLENIE 

 

Nowy profil LED, PC, Fresnel - Robe T11

Szybka i łatwa wymiana frontowej soczewki oznacza, że nie potrzebujesz już 3 osobnych opraw, aby spełnić wszystkie swoje potrzeby. Dzięki temu pozawala oszczędzić czas i pieniądze. Wysokiej jakości optyka umożliwia uzyskanie doskonałych efektów. Dla soczewki typu profil jest to idealnie ostra i jednolita wiązka z zakresem zoom od 5° do 50°. Soczewka typu PC zapewnia delikatne krawędzie, natomiast Fresnel miękkie i idealne pokrycie z zakresem zoom od 5° do 60° dla obu. Optyka regulowana jest manualnie.

 

 

Źródło LED

Aby zapewnić jakość światła znaną już z serii T, oprawę wyposażono w 350W silnik LED MSL TE, wielospektralne i wymienne źródło. Na wyjściu uzyskuje strumień świetlny na poziomie ponad 9500lm. Do regulacji natężenia wykorzystano system L3 gwarantujący niezauważalne i ultra płynne przejście w czerń z 18 – bitową rozdzielczością. Niezwykle kluczowe dla zastosowań telewizyjnych i teatralnych. Wyposażona również w system umożliwiający naśladowanie źródła żarowego.

 

[img:1]

 

Zmienne CRI i mieszanie kolorów

Dla zwiększenia możliwości sterowania kolorem, urządzenie ma możliwość przestrojenia go z CRI 80 do robiącego wrażenie poziomu ponad 95 w efekcie pozwala uzyskiwać perfekcyjny odcień skóry. Posiada również możliwość zmiany kolorów oraz skalibrowane odcienie bieli, niezwykle istotne dla pracy w teatrze. Zmiana temperatury barwowej odbywa się z wykorzystaniem wirtualnego filtru CTO w zakresie od 2700K do 8000K.

Addytywny system mieszania kolorów zapewnia pełną jednolitość barwy niezależnie od odcieni na wszystkich urządzeniach jednocześnie. Uzyskiwane kolory mogą być zarówno delikatnymi pastelami jak również żywe i nasycone, a współpracując z wysokiej jakości optyka pozbawione zniekształceń na brzegach lub aberracji chromatycznych. Dla zastosowań telewizyjnych oprawę wyposażono w regulację zieleni oraz autorski system Cpulse zapobiegający migotaniu.

 

[img:3]

Możliwość zamontowania gobo 

Wśród dodatkowych akcesoriów znajduje się między innymi uchwyt na tarcze gobo, idealnie dopasowany tak aby zapewnić ostrość na całej powierzchni oraz brak aberracji chromatycznych na brzegach. Możliwe jest też zamontowanie dodatkowego modułu wyposażonego w 3 statyczne i 2 ruchome tarcze gobo z możliwością nakładania ich na siebie. Kolejnym opcjonalnym modułem jest zmotoryzowany 14 segmentowy iris. Moduły montowane są z wykorzystaniem standardowego systemu „slot and lock”. Integralną częścią urządzenia jest ręczny filtr MagFrost 1° oraz opcjonalny filtr frost 5°, a także 4 niezależne noże kadrujące.

 

[img:2]
 
więcej: www.robe.cz
PC, Fesnel Profilowe Reflektory

Oświetlenie

Impression X5 IP Bar - Niespotykana dotąd kurtyna świetlna od GL
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz