Ciekawa kurtyna świetlna LED od GLP. Impression X5 IP Bar.

Ciekawa kurtyna świetlna LED od GLP. Impression X5 IP Bar.

25 stycznia 2022, 12:00
Producent: GLP

Impression X5 IP Bar to ruchoma listwa LED od GLP zawierająca w 18 potężnych diod LED RGBL o mocy 40W. Wyposażona dodatkowo w zoom o szerokim zakresie, możliwość pochyłu (200°) oraz nowy algorytm iQ.Gamut, dzięki któremu uzyskuje wysokiej jakości białe światło z CRI ponad 90 oraz doskonale oddaje barwy. Całość zamknięta w pełni wodoodpornej obudowie z IP65 oraz możliwością montażu dodatkowych akcesoriów.

Zmodernizowaną optykę zaopatrzono w nową kwadratową konstrukcję soczewek, gwarantującą maksymalną wydajność strumienia świetlnego. Efektem tego jest niespotykana dotąd kurtyna świetlna przy najwęższym kącie wynoszącym zaledwie 5°, jak również zapewnia gładkie i jednorodne pokrycie aż do 60°. Oferuje również szybki ruch w pochyle z 16 bitową dokładnością oraz automatyczna korektą pozycji.

 

 

Silnik LED zastosowany w całej serii X5 są to 40W diody LED RGBL, wspierany przez nowy algorytm kalibracji iQ.Gamut od firmy GLP oraz 16 bitową rozdzielczość ściemniania. Dzięki zastosowaniu nowych technologii gwarantuje czyste białe światło z CRI ponad 90, natywna temperatura barwowa to 6500K. Zmiana temperatury barwowej skalibrowana jest zgodnie z krzywą ciała doskonale czarnego. Strumień świetlny na wyjściu dochodzi do 8780lm.

 

[img:2]

 

Jako część nowej rodziny GLP X5 oferuje szeroki pakiet funkcjonalności, w tym wybieralne skalibrowane punkty bieli, symulacja światła żarowego, korekcja koloru magenta/zieleń, wirtualne koło kolorów z 64 referencyjnymi filtrami LEE, a także 50 przeprogramowanych efektów z możliwością nałożenia dwóch warstw.

Obudowa Impression X5 IP Bar równie dobrze nadaje się do użytku wewnątrz jak i na scenach, chroni nie tylko przed wodą, ale też konfetti, dymem, pirotechnikom i kurzem. Sterowanie może odbywać się z wykorzystaniem DMX, RDM, Art.-Net, sACN, iQ.Mesh  lub Lumenradio CRMX @ FPO oraz urządzenie być skonfigurowane z wykorzystaniem „NFC Collect&Connect”.

 

[img:1]
 
więcej: www.glp.de
Koloryzatory Oświetlenie led Efekty / Lasery

Oświetlenie

Niebywała istalacja Cameo w klubie Cheetah w Atlancie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz