Jak podkreślić piękno klasycznych samochodów samym oświetleniem? Reflektory Cameo F2 Fresnel

Jak podkreślić piękno klasycznych samochodów samym oświetleniem? Reflektory Cameo F2 Fresnel

14 stycznia 2022, 10:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Bugatti, Alfa Romeo, Porsche, Cisitalia i nie tylko - najstarszy z około 25 pojazdów na wystawie „Gubsø Garage” w Danii powstał w 1914 roku, a najnowszy w 1992. Wszystkie pojazdy zostały odrestaurowane do perfekcyjnego stanu. Błyszczący lakier stawia specjalne wymagania dla zamontowanego oświetlenia. Aby rzadkie i niezwykle drogie samochody błyszczały się w idealnym świetle, organizator PSAL · Lyd · Lys · Av-udstyr specjalnie wybrał reflektory Cameo F2 FC RGBW Fresnel.

 

[img:1]

 

Kolory i farby stosowane w klasycznych samochodach różnią się w zależności od tego, kiedy zostały wyprodukowane. Z tego powodu konieczne było posiadanie opraw, które zapewnią naturalne, czyste i wysokiej jakości światło bez przepalonych punktów.

Lars Lundorff - współzałożyciel i dyrektor generalny PSAL · Lyd · Lys · Av-udstyr

 

[img:4]

 

[img:2]

 

Łącznie 32 reflektory Cameo F2 FC Fresnel z diodami LED RGBW oświetlały samochodu zgromadzone w „Gubsø Garage”. Oprócz odcieni bieli, które można precyzyjnie wybrać w trybie CCT z zakresu od 1600K do 6500K przy stałym CRI ponad 90, oprawa posiada również możliwość korekcji magenta/zieleń zapewniając doskonałe dopasowanie kolorów. W tym wypadku nie tylko dla odcieni skóry, ale równie kluczowe dla odcieni lakierów i otoczenia.

 

 Dla mnie F2 FC jest jak szwajcarski scyzoryk, którego można używać w niezliczonych sytuacjach: od scen, wystaw i targów po studia telewizyjne. Szczególnie jestem pod wrażeniem obiektywu 200 mm z wiązką światła o miękkich krawędziach i płynnie regulowanym kątem.

Lars Lundorff - współzałożyciel i dyrektor generalny PSAL · Lyd · Lys · Av-udstyr

 

[img:3]
 
Reflektory PC, Fesnel Zrealizowane instalacje

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Cameo rozświetla dworek Norre Vosborg lampami z serii ZENIT
Więcej wiadomości