Efnote 7 - Mocny gracz na rynku perkusji elektronicznych

Efnote 7 - Mocny gracz na rynku perkusji elektronicznych

29 grudnia 2021, 10:00
Producent: Efnote

Mimo dość znaczącej roli takich marek jak Roland, Yamaha czy Alesis - inne mniej znane firmy próbują zdobyć rynek. Efnote 7 to propozycja ciekawa nie tylko pod względem wyglądu, ale także brzmienia.

 

[img:1]

 

EFNOTE 7 daje perkusistom zupełnie nowe wrażenia i radość z gry, dzięki pełnowymiarowym talerzom oraz genialnie zremasterowanemu dźwiękowi. Wymiary bębnów są zbliżone do prawdziwych instrumentów co wygląda naprawdę świetnie i nawiązuje do instrumentów Roland VAD. Wymiary są następujące: Bęben Basowy 20 x 15", Tom 11 x 8", Floor Tom 15 x 15" oraz Werbel 14 x 5.5". Kolekcjonerskie zestawy perkusyjne zostały na nowo nagrane dla EFNOTE 7 w celu uzyskania jak najbardziej prawdziwego brzmienia perkusji. Technologia dźwięku Tru-Aco wydobywa pełną fakturę i oryginalną plastykę dźwięków.

 

 

Konstrukcja czujników została zoptymalizowana w oparciu o wieloletnie doświadczenia. Wyrównuje wrażliwość, przekazuje intencje i dynamikę gracza bez pogorszenia, aby wspierać idealną grywalność. Bębny EFNOTE posiadają doskonałą kompatybilności padów i także doskonałą jednolitość konstrukcji. Każdy użytkownik ma możliwość dostosowania zestawu pod własne potrzebny. Technologia ELISE odpowiedzialna jest za wykrywanie mocy uderzeń i jest ulepszana z dnia na dzień. Wszystko w celu rejestrowania drobnych ruchów: od miękkich do bardzo twardych i delikatnych niuansów pracy nóg.

 

[img:2]

 

Talerz ride o średnicy 20 cali zapewnia naturalne odczucia podczas gry. Sama konstrukcja talerza sprawia, że gra się na nim naprawdę komfortowo i można go traktować jak prawdziwy talerz. Dzięki niezwykłej technologii Tru-Motion z multi-czujnikiem możliwe jest bardzo precyzyjne wykrywanie przerw pomiędzy talerzami i nieograniczony swobodny ruch talerzy górnych/dolnych, co było trudne w przypadku konwencjonalnych bębnów elektronicznych. Zastosowanie tego patentu umożliwia używanie zwykłego statywu hi hat.

 

[img:3]

 

EFNOTE oferuje szeroką gamę opcji dodatkowych jak przystało na porządną markę bębnów. Wszystkie opcjonalne komponenty są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem, dzięki czemu można dowolnie rozbudowywać swój spersonalizowany zestaw. Moduł posiada aż 20 wbudowanych zestawów brzmieniowych jednak istnieje możliwość ustawienia aż 80 własnych. Bez problemu podłączymy do niego dodatkowe pady czy utwory poprzez kabel AUX. Warte podkreślenia jest zastosowanie w module łączności Bluetooth.

 

[img:4]

 

Ceny zestawów zaczynają się od około 20.000 złotych. Na ten moment nie wiadomo kiedy instrument trafi do polskich sklepów.

 

więcej: ef-note.com
Zestawy Elektroniczne

Perkusja

Stagg - Gdy twój katalog ma grubość książki telefonicznej...
Więcej wiadomości