Legendarny przenośny mikser i rejestrator w jednym Sound Devices 833 rozszerza możliwości z +4 Plugin

Legendarny przenośny mikser i rejestrator w jednym Sound Devices 833 rozszerza możliwości z +4 Plugin

31 grudnia 2021, 10:00
Producent: Sound Device

Sound Devices 833 to cyfrowy, przenośny mikser i rejestrator w jednym. Wyposażony jest w sześć wysokiej klasy przedwzmacniaczy mikrofonowych. Pozwala na zapis dwunastu ścieżek i oferuje sześć szyn oraz tyleż samo wyjść analogowych. Standardowo zaś obsługuje osiem kanałów.

Tę konfigurację standardową można jednak rozszerzyć o cztery dodatkowe kanały, a służy temu opcjonalna wtyczka +4 Plugin. Po jej zainstalowaniu urządzenie przekształca się w 12-kanałowe i 16-ścieżkowe.

 

 

Każdy nowo dodany kanał funkcjonuje na pełnych prawach, czyli z takimi samymi funkcjami processingu, jak te „wrodzone” – w tym Automix, NoiseAssist, CEDAR sdnx, korekcja i kompresja. Sygnały do tych kanałów mogą trafiać z dowolnych wejść – mikrofonowo-liniowych, AES, USB czy Aux - i można je komutować na szynę główną, szyny dodatkowe, a także do dowolnego wyjścia.

 

[img:1]

 

833 to sprzęt doskonały do wykonywania produkcyjnych nagrań plenerowych, np. na planie filmowym. Dzięki wtyczce +4 Plugin rejestrator może pracować w trybie reundancyjnym, w którym jednocześnie nagrywane jest sześć ścieżek z przetwarzaniem i ich surowe kopie, bez processingu.

Wtyczka tania nie jest. Producent życzy sobie za nią 950 dolarów. Jednak biorąc pod uwagę, że pozwala znacząco zwiększyć możliwości rejestratora, można uznać, iż warta jest swojej ceny.

 

[img:2]
 
Pluginy, instrumenty, sample Oprogramowanie i DAW

Studio

L-Acoustics L-ISA Studio teraz z wyjściem binauralnym
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz