Eminence prezentuje serię Global Standard (GS)

Eminence prezentuje serię Global Standard (GS)

27 grudnia 2021, 09:00
Producent: Eminence
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Eminence rozszerza swoją ofertę głośników pro audio o serię Global Standard (GS). Nowa seria głośników obejmuje sześć głośników gitarowych, cztery głośniki basowe i sześć głośników PA w różnych rozmiarach od 6" do 15" i łączy w sobie pierwszorzędną jakość i wysoką wydajność w przystępnej cenie.

Podczas gdy 12'' retro głośnik gitarowy zapewnia klasyczne, okrągłe brzmienie vintage z pełnym basem i bogatymi, zdefiniowanymi średnimi tonami, 10'' i 15'' duże retro głośniki basowe są zorientowane na amerykański ideał brzmienia z potężnym niskim basem, growlingiem średnich i zwartymi wysokimi tonami. Głośniki PA na bazie magnesów ferrytowych mają wielkość od 6'' do 15'' i są odpowiednie do średnich i wysokich poziomów mocy. Dźwięk jest konsekwentnie zrównoważony i czysty, z pełnym basem i przejrzystą średnicą.

 

[img:1]

 

Wraz z serią GS, renomowany amerykański producent kontynuuje dziedzictwo swoich legendarnych konstrukcji OEM dla profesjonalnego rynku audio i instrumentów muzycznych. Zaprojektowane w USA, głośniki mogą być łatwo zintegrowane ze wzmacniaczami innych producentów jako odpowiednie zamienniki produktów OEM, lub używane jako zamienniki przy naprawach i remontach wzmacniaczy i innych systemów głośnikowych.

Seria Eminence Global Standard (GS) jest już dostępna na rynku międzynarodowym.

 

Kolumny i głośniki Głośniki

Gdzie kupić?

Eminence Eminence www.eminence.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Eminence rozwiń listę sklepów

Pro Audio

EAW prezentuje wzmacniacz UXA4416 wraz z aktualizacją Resolution
Więcej wiadomości